3Д принтер по металу промисловий

 

Tongtai Machine & Tool Co., Ltd. (Японія-Тайвань)

 

відкрити в новому вікні

 

 

     

На сьогоднішній день розвиток 3Д друку металами дозволяє використовувати цю технологію в промислових масштабах..

Даний спосіб виробництва складних виробів в деяких випадках є єдино можливим, а швидкість виготовлення нових деталей недосяжна стандартними способами.

Найбільш поширеним є спосіб термічного друку порошковим шаром. У ньому використовується спеціальний лазер для спікання або вибіркового плавлення частинок металевого порошку, пов'язуючи їх разом і створюючи шари вироба, один за іншим.

При виготовленні металевих компонентів традиційними технологіями (наприклад лиття, штампування та інше) виникає залишкове внутрішнє напруження. Деталі виготовлені на 3Д принтері повністю позбавлені цієї проблеми. Це особливо важливо в разі, коли деталі повинні витримувати високі навантаження, наприклад в аерокосмічній галузі.

Наш партнер - корпорація Tongtai Machine & Tool Co., Ltd.  є комплексним постачальником даної технології. Ми можемо запропонувати вам універсальне рішення, що включає обладнання, програмне забезпечення, периферійні пристрої та професійну команду інженерів для надання консультаційних або навчальних послуг.

У лінійці моделей присутні верстати двох типів - пошарового термічного друку і Directed energy deposition (DED - пряме підведення енергії і матеріалу).

Система Directed energy deposition (DED – пряме підведення енергії і матеріалу) інтегрується в складні 5-ти осьові обробні центри. Це саме інноваційне гібридне виконання верстата поєднує в собі специфіку процесу лазерної наплавки металу і високу точність процесу різання.

Для формування об'єктів, металевий порошок подається безпосередньо в зону обробки де спеціальні високопотужні лазери спекают його відповідно до заданої програми.

Технологія Directed energy deposition (DED - пряме підведення енергії і матеріалу) - знайшла своє застосування в ремонті складних пошкоджених деталей. Наприклад, таких як лопатки турбіни або пропелери.