Головки U-Tronic D'Andrea

U-Tronic - Середні та великі головки D'Andrea для розточування 

Головки середнього і великого розміру для розточування торців і торців з числовим керуванням на розточувальних верстатах, обробних центрах і спеціальних верстатах.


Загальні характеристики U-Tronic D'Andrea

U-TRONIC — це середні та великі головки CN, які з’єднуються з віссю U інструментального верстата з ЧПК для обробки зовнішніх, внутрішніх і підквадрантних поверхонь, циліндричного та конічного розгортання, а також нарізання різьби, увігнутих і опуклих радіусів. , шляхом інтерполяції з іншими осями верстата.

Встановлюються вручну, автоматично та за допомогою палетованих систем на розточувальних верстатах, обробних центрах і спеціальних верстатах.


Вони складаються з 6 моделей від ø 360 до ø 1000 мм, усі з внутрішнім проходом охолоджуючої рідини.

U-TRONIC D'Andrea в спеціальних версіях, з двома санчатами або противагами для самобалансування, може поставлятися за запитом.

Фіксовані тримачі інструментів можуть бути встановлені на салазках із ручною або автоматичною зміною інструменту.


Можливе застосування на верстатах, які не дозволяють підключення до осі ЧПК, можна здійснити, керуючи двигуном блоку керування за допомогою позиціонера U-CONTROL за допомогою бездротового ДИСТАНЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ.


Управління головками U-Tronic D'Andrea


Є дві можливості управління головками U-Tronic D'Andrea:

Пряме підключення до осі "U" ЧПУ верстата і дозволяє виконувати будь-які види токарних, розточувальних, внутрішніх, зовнішніх, різьбових, радіусних і сферичних операцій.

Використання позиціонера U-CONTROL із бездротовим ПУЛЬТОМ ДИСТАНЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ, який можна підключити до M функцій керування машиною для отримання сигналів запуску різних операцій, запрограмованих на ДИСТАНЦІЙНОМУ УПРАВЛІННІ. Це дозволяє нам виконувати будь-які види токарних, розточувальних, внутрішніх, зовнішніх, різьбових і конічних операцій, але не сферичних операцій.


Подача охолоджуючої рідини через головку U-Tronic D'Andrea


Головки U-TRONIC D'Andrea оснащені отворами для проходу охолоджуючої рідини, яка проходить крізь обертовий корпус. З додаткових отворів, розташованих на фіксованому корпусі, можна нагнітати повітря для створення тиску в зоні двигуна та кінцевого вимикача, автоматично змащувати внутрішню кінематику та змащувати розпиленою олією напрямні ковзання салазок і материнського гвинта.


Балансування головки U-Tronic D'Andrea


Для поліпшення умов роботи та збалансування положення інструменту при його зміщенні відносно осі U-TRONIC D'Andrea можна застосувати противаги за допомогою різьбових отворів на корпусі обертання.


Додаткові варіанти використання головок U-Tronic D'Andrea

U-TRONIC D'Andrea застосовуються вручну або автоматично за допомогою фланця для кріплення до верстата та платорелло для обертання обертового тіла. Вони встановлюються вручну за допомогою фланця для кріплення з швидкоз’єднувальним з’єднанням Camlock або автоматично за допомогою палетованих систем і спеціальних з’єднувачів.
U-TRONIC D'Andrea також може бути оснащений тримачем інструменту з автоматичною зміною інструменту, встановленим на салазках, для досягнення повної автоматизації.