Фрезерний патрон цанговий, силовий, оснащення Серінекс

Serinex виробляє патрони TC-TCB, BT-BTB, ISO, HSK, CAPTO

патрони цангові, силові, гідравлічні гідропластовие, свердлильні, термозажімние патрони, оправки для насадних фрез, для кінцевих фрез, для інструменту з конусом Морзе

 

Кожен патрон Serinex проводиться відповідно до високих стандартів якості для забезпечення максимальної експлуатаційної безпеки.

У Serinex є виробничий підрозділ, призначене для виробництва адаптерів (адаптерів для кінцевої фрези, цангових патронів, адаптерів для фрезерних верстатів) у відповідності з усіма міжнародними стандартами, що поставляються з верстатами з ЧПУ останнього покоління, з усіма найсуворіших виробничими контролями, відповідно до норм сертифікація ISO 9001: 2000.

Для виробництва Serinex використовує тільки високоякісні сталеві заготовки, вироблені на кваліфікованому металургійному заводі, мають сертифікати якості і індивідуально контрольовані ультразвуком, щоб уникнути внутрішнього дефекту матеріалу.

Крім того, вся наша продукція Serinex адаптерів TC-TCB, BT-BTB, ISO, циліндри, HSK проходить спеціальну термообробку для отримання найвищої якості опору і усройчівості. Всі механічні роботи виконуються в нашому сучасному підрозділі в Оджіоно, недалеко від Лекко, на площі понад 7000 кв.м. , Забезпечена широким рухомим складом з високою добовою продуктивністю.

Наш технічний офіс Serinex може надати експертні консультації з виробництва «спеціальних адаптерів» з особливими характеристиками, щоб задовольнити всі бажання наших клієнтів.

 

Всі патрони Serinex попередньо збалансовані

Відбалансували патрони та адаптери Serinex - кращий спосіб оснастити високошвидкісні верстати останнього покоління і отримати кращі результати і поверхневу обробку.

Будь отбалансірованний Патри в каталозі Serinex попередньо буде отбалансирован. Для цього є верстат CEMB, який дозволяє нам задовольнити потреби в балансуванні.

 

Serinex пропонує два різних класи балансування:

* Ступінь G 2,5 з жорстким допуском

* Ступінь G 6,3 з іншим і більш високим допуском

 

Класи швидкості обертання:

10.000 об / хв

15.000 об / хв

20.000 об / хв

30.000 об / хв

 

Завантажити каталог SeRiNex - фрезерні патрони