AutoStrong патрон токарний механічний і цанговий

Auto Strong - Найбільший виробник недорогих якісних токарних патронів Auto Strong - Підприємство, якому можна довіряти, - Di Chun.


Традиційний дух, інноваційні технології; орієнтовані на людей і відносяться до них як до сім'ї; міцна наша кар'єра на Тайвані і вивчення світу


Останні 40 років Di Chun наполягає на тому, щоб «якість було обов'язковим, а клієнт повинен бути першим; зробити правильну річ; в пошуках істини і в пошуках причини »стосовно до виробництва різних видів точної продукції. Ми швидко виросли з малих або середніх компаній і заводів, але сьогодні ми отримали широке визнання і були удостоєні честі поставляти надійне верстатне обладнання багатьом користувачам.
Di Chun розширився в 1992 році і заснував бренд Auto Strong, який означає точність і силу, як орлиний кіготь, щоб підкреслити якість і високі характеристики продуктів Auto Strong. Це наша цінність - зосередитися на дослідженнях і розробках. та інновації, що зміцнили нашу кар'єру на Тайвані, а потім вихід на міжнародний ринок верстатного устаткування; Тим часом, наші клієнти хвалили точний виробничий процес.


Auto Strong не тільки наполягає на суворому контролі якості, а й підкреслює шість принципів: «особисте вдосконалення, постійні інновації, гнучке мислення, кар'єрний ріст, глобальне бачення, видатні продукти» - символізує споглядання Auto Strong.


Сильна командна робота Auto Strong

Перевага конкуренції - це капітал для більшості підприємств, але те, що підтримує Auto Strong в сталий розвиток, - це команда, об'єднана як міцна сім'я. Ми наполягаємо на концепції «толерантного різноманітності, розміщення кожного співробітника на правильній посади», щоб розвивати здібності, ми створюємо комфортне робоче середовище, навчаючи їх бути фахівцями і спільно розподіляти прибуток. Є стародавня китайська приказка: «Якщо серця людей об'єднані, велика гора може бути зрушена». Політика Auto Strong заснована на традиційних тайваньських духів, які серйозні і відповідальні і повністю відображають кращу якість «Зроблено на Тайвані».
Просунуті технології Auto Strong

інноваційні дослідження

Виклик за межею

Auto Strong являє культуру «орієнтованих на людей» і бере участь в цій політиці в різних аспектах: «Традиційні духи, засновані на честі, надійна якість; нові концепції, розуміння тенденцій світу; передові технології, інноваційні дослідження, незбагненна завдання ».


Сьогодні Auto Strong зберігається в країнах, що розвиваються досконалий продукт, ніж будь-коли не тільки схвалені ISO і CE, але важка самостійно вимогливим, це те, що ми виконуємо і, безсумнівно, у нас є впевненість в тому, що ми збираємося бути топ один верстат виробника обладнання в майбутнє.


Це Di Chun, творити чудеса, яким варто довіряти.