Головки TA-Tronic D'Andrea

TA-Tronic D'Andrea - головки з автоматичним балансуванням для розточування та торцювання з числовим керуванням


Головки з автоматичним балансуванням для розточування та торцювання з числовим керуванням, застосовуються вручну та автоматично з палетованими системами, на розточувальних верстатах, обробних центрах та спеціальних верстатах.


Загальні характеристики головок TA-Tronic D'Andrea

Зв'язок зі шпинделем верстата відбувається через конус для обертання тіла обертання і фланець для кріплення нерухомого корпусу на нерухомій частині верстата. Для легких операцій можна використовувати простий штифт проти обертання.

Є дві можливості для керування головками TA-Tronic:

- Забезпечте пряме підключення до осі "U" числового керування верстатом, що дозволяє розточувати, внутрішню, зовнішню та підрізну поверхню, внутрішнє та зовнішнє точіння, канавки, спіралі, фонографічне , різьби та конічні отвори, конічні отвори також змінні, увігнуті та опуклі радіуси за допомогою інтерполяції з іншими осями

- З позиціонером U-CONTROL з бездротовим ДИСТАНЦІЙНИМ КЕРУВАННЯМ. Позиціонер можна підключити до M функцій керування машиною для отримання сигналів запуску різних операцій, запрограмованих на ПУЛЬТІ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ. Це рішення дозволяє розточувати, внутрішнє, зовнішнє та підрізне торцювання, внутрішнє та зовнішнє точіння, канавки, фонографічні спіралі, різьби та конічні розточування, але неможливо виконувати сферичну обробку.


Система охолодження інструменту в головці ТА-Tronic D'Andrea 


У TA-TRONIC охолоджуюча рідина виходить із двох регульованих форсунок, розташованих поруч із ковзанням, пройшовши через конус і обертовий корпус головки. Ця помітна перевага забезпечує довший термін служби пластини, більш високу швидкість різання та досягнення високої якості поверхні.

Централізоване введення охолоджуючої рідини не пошкоджує TA-TRONIC, внутрішні лабіринти якого захищені ущільнювальними кільцями. Бажано не перевищувати тиск 40 БАР.


Балансування головки ТА-Tronic D'Andrea 


Головки TA-TRONIC були розроблені з двома противагами для автоматичного балансування, які рухаються в протилежному напрямку до ковзання, що дозволяє вам працювати на великій кількості обертів без помітних коливань.


Варіанти застосування головки ТА-Tronic D'Andrea 


Стандартні інструменти можуть бути встановлені на різцедержателях для виконання простих і багаторазових операцій внутрішнього і зовнішнього точіння, конічних і змінних розточувань, увігнутих і опуклих радіусів, канавок, циліндричних і конічних різьб, торцовок, фонографічних спіралей.