Kitagawa токарний патрон, лещата верстатні, поворотний стілЗ моменту свого заснування в 1918 році компанія Kitagawa створила власні технологічні можливості, одночасно підтримуючи світову обробну промисловість Японії. Ми спеціалізуємося на трьох основних напрямках діяльності: виробництво та розробка інноваційних технологій лиття та обробки металевого сировини; поставка приводних патронів і поворотних столів з числовим програмним управлінням (ЧПК) для світової верстатобудівної промисловості; будівництво бетонних заводів і заводів по переробці відходів, а також надання будівельної техніки для різних проектів, включаючи будівництво мостів і самохідні багатоповерхові паркінги.


Заглядаючи в майбутнє, Kitagawa прагне підвищити конкурентоспроможність і доступність своєї продукції в глобальному масштабі, не жертвуючи своєю прихильністю підтримці виробництв найвищої якості по всьому світу.
Бачення бізнесу

Kitagawa дотримується чотирьох ключових цінностей для забезпечення найкращої ділової практики.

Ці цінності служать керівництвом до дії для всіх співробітників Kitagawa.


Чотири цінності

Клієнт в першу чергу

Задоволеність наших клієнтів - наше найбільше задоволення.

Чесність і сміливість

Чесність і мужність заслуговують на нашу щиру пошану.


Задоволеності співробітників

Нашим найбільшим надбанням є виховання активних, незалежних лідерів, які сприяють обізнаності і розуміння серед своїх сучасників.


Інновації

Наші технології - наш найбільший предмет гордості, і наше головне завдання - бути першопрохідцями в майбутньому.


Огляд діяльності

Kitagawa заробила надійну репутацію, постійно пропонуючи виняткові технології для різних виробничих галузей.

Перший відділ спеціалізується на синтетичних металах; розробка матеріалів за допомогою різних методів лиття та обробки.

Інший підрозділ Kitagawa поставляє механічні патрони і поворотні столи з ЧПУ, а також інші аксесуари для світової верстатобудівної промисловості. Нарешті, підрозділ промислового обладнання Kitagawa поставляє баштові крани для будівництва будівель, бетонні заводи і багатоповерхові автостоянки.

Kitagawa глобально розвивається в цих трьох областях.