Фреза кінцева твердосплавна монолітна

Діаметр ріжучої частини: 1.5 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 4 Тип торця: Плоский
249.87грн.212.52грн.
Діаметр ріжучої частини: 2.5 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 8 Тип торця: Плоский
249.87грн.212.52грн.
Діаметр ріжучої частини: 3 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 8 Тип торця: Плоский
249.87грн.212.52грн.
Діаметр ріжучої частини: 1.5 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 4 Тип торця: Плоский
249.87грн.212.52грн.
Діаметр ріжучої частини: 2 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 6 Тип торця: Плоский
249.87грн.212.52грн.
Діаметр ріжучої частини: 3 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 8 Тип торця: Плоский
249.87грн.212.52грн.
Діаметр ріжучої частини: 3 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 8 Тип торця: Плоский
249.87грн.212.52грн.
Діаметр ріжучої частини: 4 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 10 Тип торця: Плоский
249.87грн.212.52грн.
Діаметр ріжучої частини: 1 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 3 Тип торця: Плоский
251.79грн.
Діаметр ріжучої частини: 1.5 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 4 Тип торця: Плоский
251.79грн.
Діаметр ріжучої частини: 2 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 6 Тип торця: Плоский
251.79грн.
Діаметр ріжучої частини: 3 Довжина загальна: 50 Ефективна довжина: 8 Тип торця: Плоский
251.79грн.

Фрези твердосплавні кінцеві використовуються для обробки різних матеріалів. Для забезпечення оптимального процесу різання підбирається геометрія фрези з урахуванням параметрів твердого сплаву та покриття.

Фреза кінцева твердосплавна виготовлена зі сплаву карбіду металу та кобальтової зв'язки. Такий склад дає особливо високу міцність і дозволяє ефективно працювати як з неметалевими матеріалами, алімінієм, міддю і звичайними сталями, так і загартованими сталями твердістю до 60-70 HRC, жароміцними сплавами або сплавами титану.

Вибір фрези кінцевої твердосплавної залежить від галузі застосування та поставлених завдань.

Так, для загального застосування та обробки сталей використовуйте серію твердосплавних фрез EM. Для обробки нержавіючих сталей ми пропонуємо серію твердосплавних кінцевих фрез DM, що працює з великими навантаженнями. Геометрія даної серії та кут нахилу гвинтової канавки в 45 градусів зменшує шум та вібрації, забезпечує ідеальну якість обробки та максимальну продуктивність. Оптимальне рішення для в'язких матеріалів.

Для роботи на сучасному обладнанні – розгляньте високопродуктивну серію кінцевих твердосплавних фрез 4AD («Змінений кут») або 4XS («Посилений зуб») – бездоганний вибір для високошвидкісної обробки загартованих та нержавіючих сталей з великою інтенсивністю знімання металу.

Для роботи з алюмінієм, міддю, пластиком та іншими легкими сплавами використовуйте нашу серію АЕ та АВ з гострою ріжучою кромкою та високою якістю її шліфування.

При виборі числа зубів враховують специфіку матеріалу, що обробляється, умов обробки, якість поверхні і розмір деталі. Від кількості зубів (пір'я) фрези кінцевої твердосплавної залежить обсяг металу, що знімається, чистота обробленої поверхні і вибір режиму різання.

 

Двозубові (двопір'яні, двозахідні) твердосплавні кінцеві фрези застосовуються для фрезерування уступів і пазів. Хороше відведення стружки. Використовуються для чорнової та напівчистової обробки матеріалів із середньою твердістю. Представлені серіями 2EM, 2DM, 2BZ, 2AE, 2AB.

Застосування тризубових (трьохпірових, тризахідних) твердосплавних кінцевих фрез при обробці незагартованих матеріалів дозволяє збільшити знімання металу, продуктивність і хвилинну подачу, що в результаті зменшує час обробки. Зберігається високий відвід стружки та висока жорсткість. Це серія 3EM та 3AE.

Двозахідні та тризахідні фрези твердосплавні кінцеві використовуються для попередньої та чорнової обробки. Або для різання на високих швидкостях алюмінієвих сплавів та пластику. Для чистової роботи використовують чотири- та шестизахідні фрези.

Чотиризубі (чотирипір'яні, чотиризахідні) твердосплавні кінцеві фрези в роботі більш плавні, з меншою вібрацією. Забезпечить високу якість поверхні, що обробляється і підходить для роботи по контуру, дрібних пазів і фрезерування уступів. Дивіться серії 4EM, 4DM, 4BZ.

Шестизубі (шестипір'яні, шестизахідні) фрези серії 6ЕМ забезпечують найкращу продуктивність та якість обробки. Найменший знос при однаковій продуктивності з чотиризахідною фрезою кінцевої твердосплавної. Рекомендуємо використовувати для чистових операцій при малій та середній глибині різання, при великій площі обробки та необхідності забезпечити високу жорсткість різального інструменту.

Для чорнової роботи (обдирки) та роботи на середніх та великих глибинах різання ми пропонуємо спеціальну серію фрез кінцевих твердосплавних зі стружколомом «Кукурузька» (серія CD). За рахунок специфічної зубчастої форми така фреза ріже м'якше і швидше з меншим навантаженням на шпиндель. Тут стружка не намотується, а дробиться і за спіральною конструкцією виводиться нагору. Обдирний профіль забезпечує високу продуктивність за одиницю часу. Тип CD призначений для роботи з твердими матеріалами, наприклад, сталлю та чавуном.

Властивості оброблюваного матеріалу впливають на кут нахилу гвинтової канавки. Кут нахилу більше, ніж м'якший матеріал. Наприклад, для сталі кут буде 30-35 градусів, а для обробки алюмінію та міді – 45-55 градусів.

Використання кінцевих твердосплавних фрез зі змінним кутом гвинтової канавки (серії 4AD, 4BD) з високостійкої твердосплавної монолітної основи забезпечить контроль над вібраціями при різанні важкооброблюваного матеріалу. Покращена геометрія дозволяє швидко та легко відводити стружку.

На фрезу кінцеву твердосплавну наноситься зміцнювальне покриття (TiN, TiAlN, AlTiN, DLC і ін.) в залежності від виду матеріалу, що обробляється. Мета покриття – захист твердосплавної кінцевої фрези від високих температур за високошвидкісних процесів обробки. Підвищує швидкість різання та стійкість інструменту. Покриття TiAlN використовується в нашій серії LH250 для фрезерування сирої та попередньо загартованої сталі до 50HRC. Серія LH460 для матеріалів із твердістю вище 55HRC зміцнена покриттям AlTiN. Обидві серії кінцевих фрез виготовлені з дрібнозернистого стрижня із вмістом кобальту 10%.

Для загартованих сталей твердістю до 60HRC (серія LH500) і до 68HRC (LH550) використовують ультрадрібнозернисті сплави твердосплавних фрез з 12% вмістом кобальту та покриттям AlTiN.

Інтернет-портал "Інструменти.Укр" пропонує широкий асортимент кінцевих твердосплавних фрез від виробника LI-HSING (Тайвань), головною перевагою яких є висока продуктивність за невеликої ціни. Кінцеві твердосплавні фрези LI-HSING виготовляються з європейського прутка на європейському обладнанні за найсучаснішими технологіями. Якість нашої продукції підтверджена сертифікатами та більш ніж 10-річним досвідом використання в українському виробництві.

Переваги фрез Li-Hsing:

-Максимальна продуктивність та рентабельність кінцевих фрез Li-Hsing у роботі з жароміцними сплавами та сталлю.
-Всі наші фрези твердосплавні кінцеві виготовляються із високоякісних стрижнів.
-Можливість використання фрез кінцевих твердосплавних Li-Hsing у машинобудуванні, виробництві прес-форм та штампів, медичної галузі.
-Широкий вибір діаметрів різальної частини (0,2 ~ 25 мм).
-Збільшення питомого знімання металу.
-Швидкий виведення стружки.
-Фрези кінцеві твердосплавні Li-Hsing забезпечують роботу на високих швидкостях.
-Гарантована точність обробки робочих поверхонь.
-Довгий термін використання наших фрез кінцевих твердосплавних.
-Зменшення собівартості продукції.

 

Внизу опису кожної конкретної моделі фрези кінцевої твердосплавної Ви знайдете посилання на характеристику та всю необхідну технічну інформацію.