SMW-Autoblok патрон токарний, люнет гідравлічний

 

Корпорація SMW - AUTOBLOK - це кадрова компанія, орієнтована на досягнення цілей і очікувань клієнтів за допомогою продуктів і послуг найвищої якості.

Продукція нашої материнської компанії, SMW - AUTOBLOK SpA, забезпечує нам найширший і високоякісний асортимент токарних затискачів, доступних на ринку.

SMW - AUTOBLOK поєднує в собі стандартну продукцію, наявну на складі, з висококваліфікованим персоналом з продажу, сервісного обслуговування та інженерно-технічного персоналу, щоб постійно пропонувати клієнтам з самих різних галузей за конкурентними цінами ідеальні рішення для кріплення робочого обладнання.

 

 

SMW - AUTOBLOK прагне до глибшого розуміння потреб наших клієнтів, щоб надавати продукти і послуги, орієнтовані на конкретні клієнтські програми. Ми будуємо чесні, відкриті відносини з нашими клієнтами, щоб підтримувати їх довгостроково.

Місія SMW - AUTOBLOK: підтримувати наших клієнтів, надаючи чудові продукти і послуги, які допомагають їм підвищити ефективність, продуктивність, робочий процес і прибутковість. Розвивати диверсифіковані ринки, які забезпечують стабільність і адекватну фінансову віддачу, дозволяючи нам зберігати наше бачення і присутність в мінливих умовах. Підходити до кожної можливості за допомогою унікального, добре розробленого рішення, що відповідає очікуванням клієнтів або перевершує їх. Забезпечити приємну командну робоче середовище, що сприяє зростанню за рахунок безперервної освіти, практичного навчання і застосування нових технологій.