Оснащення фрезерне

Правильна технологія затискання інструменту для будь-якого виду обробки: тримачі інструменту HAIMER

Під час обробки кожною галуззю та застосуванням встановлюються особливі вимоги до утримання інструменту. Діапазон варіюється від високошвидкісного різання до важкої чорнової обробки.

Завдяки тримачам інструменту HAIMER пропонує правильне рішення та технологію затиску інструменту для всіх конкретних вимог. Тому щороку ми інвестуємо приблизно 10 відсотків нашого обороту в дослідження та розробки.

 

 

Наш головний інтерес полягає в тому, щоб пропонувати нашим клієнтам стійкі рішення, які забезпечують конкурентну перевагу. Таким чином, ви завжди можете зберегти свою конкурентну перевагу в обробці - завдяки технології затиску інструменту та утримування інструменту HAIMER.

 

Конус DIN ISO 7388-1 SK30/SK40/SK50 (раніше DIN 69871)

Традиційний інтерфейс для фрезерних шпинделів DIN ISO 7388-1 (раніше 69871) відрізняється своєю надзвичайно міцною конструкцією. Область його застосування варіюється від тонкої обробки до важкої чорнової обробки. Оправка втягується у фрезерний шпиндель за допомогою додаткової шпильки. Центрування відбувається через конічний контакт. Тому інтерфейс DIN ISO 7388-1 (раніше 69871) в першу чергу підходить для обробних центрів зі швидкістю обертання шпинделя до 12 000 об/хв.

 

Конус JIS (MAS 403) BT30/BT40/BT50

Шпиндельний інтерфейс JIS B 6339-2 як традиційний інтерфейс для фрезерних шпинделів вирізняється своєю надійною конструкцією. Область його застосування варіюється від тонкої обробки до важкої чорнової обробки. Оправка втягується у фрезерний шпиндель за допомогою додаткової шпильки-штревеля. Центрування відбувається через конічний контакт. Таким чином, інтерфейс JIS B 6339-2 в першу чергу підходить для обробних центрів зі швидкістю шпинделя до 12 000 об/хв.

 

Конічний хвостовик DIN 69893 HSK-A, HSK-E, HSK-F

Інтерфейс DIN 69893 став новим стандартом для обробних центрів. Тримач затискається через конус із контактною поверхнею фланця. Завдяки цьому забезпечується високоточне центрування та фіксоване осьове положення тримача в шпинделі з високою повторюваною точністю під час заміни інструментів. У конструкції інтерфейсу DIN 69893-1 HSK-A додаткова передача крутного моменту відбувається на конічному хвостовику з приводними шпонками. DIN 69893 HSK-A/HSK-E/HSK-F в основному використовується у високошвидкісній обробці.

 

Хвостовик ISO 26623 HAIMER PSC 63

Шпиндельний інтерфейс ISO 26623 — це інноваційна система інструментів із максимальною точністю, особливо поширена в багатозадачних верстатах (токарно-фрезерні центри). Передача крутного моменту і центрування відбувається через конус у формі багатокутника з контактом поверхні фланця. В результаті досягається фіксоване осьове положення та високий ступінь жорсткості на кручення.

 

Аксесуари для тримачів інструменту

Відповідно до асортименту тримачів для інструменту HAIMER пропонує широкий асортимент аксесуарів для тримачів від власного виробництва. Термоусадкові подовжувачі, затискні пристрої для інструментів, редукційні втулки, цанги ER і Power Collets, тягові шпильки…

 

Завантажити каталог Haimer - оснастка фрезерна, патрони, оправки