Nttool прискорювальна головка, оснащення прецизійне

 

NT TOOL - провідний виробник інноваційних високопродуктивних інструментальних систем в Японії.

Вимоги до затискним пристосуванням для інструментів стають все більш різноманітними і складними, тому виробнича програма включає в себе механічні затискні системи, такі як високоточні цангові патрони, фрезерні патрони, а також термоусадочні патрони з Гідророзподільники. Гіпер-шпинделі для збільшення швидкості обертання і системи збирання доповнюють асортимент.

Основним принципом має стати завжди є розробка інноваційних методів затиску, які перевершують традиційні додатки по вирішальним критеріям застосування, таким як точність биття, сила затиску, гнучкість і безпеку процесу. Тому інструментальні системи NT особливо підходять для високопродуктивної обробки.

 

Інструментальні системи NT використовуються в машинобудуванні, авіакосмічній промисловості, а також у виробництві штампів та прес-форм. NT TOOL заробила відмінну репутацію, особливо в якості партнера з розробки спеціальних інструментів для автомобільної промисловості. Багато з цих спеціальних рішень доступні як стандартні в програмі каталогу.

З моменту заснування компанії в 1926 році NT TOOL постійно розвивалася; виробляє близько 150 000 державок в рік з 250 співробітниками на трьох підприємствах, розташованих в Японії та Таїланді, здійснює продаж по всьому світу через філії в Німеччині, США, Таїланді, Індонезії та Китаї. Таким чином, NT TOOL доступний на всіх відповідних ринках і гарантує оптимальне обслуговування клієнтів. Німецький офіс продажів, розташований в Штайнбахе / Франкфурті, гарантує високий рівень доступності, технічну підтримку і ремонтні послуги.