Bendmak

Компанія BENDMAK, яка за відносно короткий термін створила собі репутацію виробника високоякісних металообробних верстатів, була заснована в Бурсі в 2008 році. Побудувавши завод поряд з провідними світовими брендами в промисловій зоні Akçlar, компанія BENDMAK завоювала довіру користувачів за допомогою верстатів, досягнувши успіху не тільки в Туреччині, але і по всьому світу.

 

Компанія BENDMAK спільно з її персоналом з 225 чоловік - високоякісними інженерами, майстрами, робітниками і керуючими, кожен з яких є фахівцем у своїй галузі, і на закритому промисловому підприємстві в 30000 м 2, обладнаному найпередовішими технологіями, виробляє верстати, які є оригінальними високоякісними рішеннями для гнучкі циліндрів, профілів і труб.

 

Компанія BENDMAK безперервно розвивається, щоб відповідати світовим стандартам виробництва, розробки, маркетингу, а також обслуговування механічного та спеціального обладнання, прагнучи стати видатною торговою маркою за допомогою інвестування в свою інфраструктуру. Компанія BENDMAK, виробляючи економічні верстати без шкоди якості, поєднуючи наявний досвід виробництва та інновації, тим самим заощаджуючи час і кошти, стала для своїх користувачів ідеальним партнером по бізнесу. У кожному виробничому напрямку компанія BENDMAK виправдовує отримане довіру завдяки точному і оптимальному виробництва необхідного обладнання, швидко розуміючи вимоги своїх клієнтів.