Honor Seiki

Honor Seiki – справжній експерт у сфері виробництва вертикальних токарних верстатів усіх типів!

Компанія Honor Seiki була заснована у 1987 році. Спочатку в Honor Seiki було лише кілька людей, які спільно будували перші верстати з ЧПК. В даний час Honor Seiki має 5 заводів, та їх токарні верстати продаються по всьому світу. Вже кілька років річний оборот становить від 15 мільярдів, що є легендою не лише для тайванської верстатобудівної промисловості.

Продукція Honor Seiki - це вертикальні токарні верстати з ЧПК, Токарно-Карусельні обробні центри, Високошвидкісні токарно-фрезерні вертикальні верстати з ЧПУ, Важкі вертикальні шліфувальні центри з ЧПК, виробничі лінії для деталей аерокосмічної галузі та виробничі лінії для мотоциклів .д.. Вертикальні токарні верстати з ЧПУ - основна продукція Honor Seiki. Компанія з успіхом створює індивідуальні проекти для задоволення вимог користувача, такі як спеціальні системи кріплення та обробки, а також роботизоване завантаження та розвантаження для збільшення обсягу виробництва та покращення якості продукції.

 

 

У 2004 році Honor Seiki почала співпрацювати з найбільшим виробником верстатів на Тайвані – групою Tongtai. Це злиття створило ситуацію, за якою 1 + 1> 2. Грунтуючись на підтримці групи Tongtai, Honor Seiki поглибило роботи з досліджень та проектування TQM, а також впровадили системи ERP та PDM, щоб якісно охопити всі виробничі аспекти.

Компанія Honor Seki має найвищу репутацію у світі, сфера постачання поширюється на такі країни, як США, Канада, Німеччина, Франція, Італія, Україна, Австралія, Саудівська Аравія…і багато інших.

Honor Seiki має низку всесвітніх патентів, у тому числі: «Система двостороннього контактного затискача з твердим замком» та «Система роликової передачі». Створення ситуації «WIN-WIN» – основна ідея бізнес-стратегії Honor Seiki. Постійне вдосконалення наших продуктів відповідно до запитів клієнтів – незмінна місія нашої компанії.

 

Honor Seiki - найбільший виробник вертикальних токарних верстатів з ЧПК всіх типів!