Max See

Max See

Уточнити Пошук

Компанія MAX SEE утворилася в 1985 році, і з цього моменту філософією компанії стало впровадження нових технологій і відповідальність перед клієнтами. З перших днів заснування в інженерний склад компанії входять фахівці з багаторічним досвідом в проектуванні і виробництві верстатів різного типу. Великий науково-дослідний відділ тісно співпрацює з провідними фахівцями в цій галузі, що дозволяє впроваджувати всі актуальні розробки в пропоновані електроерозійні верстати. Більше 30-ти років компанія присвятила наукових досліджень і модернізації верстатів, створюючи, тим самим, обладнання нового рівня автоматизації, що дає великі переваги перед іншими верстатами такого ж класу.

 

 

Електроерозійні верстати серії MAX SEE ZNC і CNC оптимальний вибір для задоволення будь-яких виробничих вимог. Вони забезпечують високу швидкість обробки при мінімальній витраті електрода, відмінну якість поверхні і простоту в управлінні.

 

Особливості:

Конструкція верстата протестована комп'ютерним методом на міцність;

Верстати спроектовані в системі CAD, що забезпечує мінімальну деформацію деталі і високу точність обробки;

V-подібні і плоскі напрямні мають спеціальне покриття Turcite-B для більш легкого переміщення траверси навіть при максимальному навантаженні верстата;

Поверхня столу загартована, зносостійка;

Кулькові гвинтові пари на осях X і Y забезпечують плавну подачу і якісне функціонування верстата;

Лінійні направляючі на осі Z забезпечують високу точність обробки.