Yieh Chen

Компанія «Yieh Chen Machinery Co., Ltd.» виробляє різьбонакатні верстати, які призначені для накатки різних типів різьби на деталях типу тіл обертання з різних сталей, їх сплавів і кольорових металів.

 

Накатка різьблення та інших профілів - один з широко поширених методів, що застосовуються в сучасному машинобудуванні. Низька вартість виготовлення накатаній поверхні при високій її механічній і втомної міцності вигідно відрізняє накочення від інших методів виготовлення різьблення і профілів.

 

Компанія Yieh Chen Machinery Co., Ltd. була заснована в 1984 році на базі компанії Six Star Gears Ltd, яка спеціалізується на виробництві прецизійних зубчастих коліс для верстатів, мотоциклів, виробничих і сільськогосподарських машин. У 1984 році була відкрита філія Yieh Chen Machinery Co., Ltd. по виробництву різьбонакатного обладнання, яке відрізняється надійністю і якістю виробництва. З метою задоволення зростаючого попиту на продукцію як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках, компанія вклала капітал в придбання нової лінії для виробництва різьбонакатних верстатів. Дана лінія спроектована на базі нових технологій, які дозволяють виробляти різьбо накатне обладнання яке може бути порівняно з якістю обладнання Японського або Німецького виробництва при цьому мати більш привабливі ціни.

 

Фахівці компанії Yieh Chen докладають чимало зусиль, щоб компанія залишалася одним з провідних виробників різьбонакатних верстатів на Тайвані. З метою забезпечити вимоги клієнтів, співробітники компанії постійно працюють над поліпшенням виробництва продукції, рівня обслуговування, і цінової політики для того, щоб продукція стала ще більш якісної і доступної покупцям.