Цанга ER, ERG, ERM, EOC, ETG Серінекс

Serinex спеціалізується на виробництві затискних цанг будь-якого типу

ER, ERG, ERM, ERGM, ERD, ERXD, EOC, BE, ETG, 4SR, 6SR

 

Наша продукція Serinex простягається від цанг для інструментальних верстатів (для оброблення сталі, алюмінію і навіть обробки дерева і пластика) до еластичних цанг для адаптерів і цанг для електроінструментів будь-якого розміру.

Для наших затискних цанг Serinex ми використовуємо тільки високоякісну сталь (наприклад, 52SiCrMo5, 60MnCr5 і т. Д.), що поставляється, кваліфікованими сталеливарними заводами. Крім того, кожна партія матеріалів має сертифікат якості, який гарантує її якість і особливі характеристики.

Кожна робота виконується в нашому сучасному виробничому цеху в Оджіоно, недалеко від Лекко. Ми використовуємо тільки верстати з ЧПУ останнього покоління для виробництва еластичних цанг для адаптерів.

 

 

Крім того, кожен етап виробництва цанг для інструментів і верстатів ретельно контролюється нашими технічними фахівцями відповідно до законодавчих процедур, що містяться в сертифікаті ISO 9001: 2000, і додатково підтверджується нашим тридцятирічним досвідом.

 

Всі еластичні цанги Serinex для патронів можуть бути трьох класів точності:

- Стандарт,

- Мега Прецизійні (0,005 мм),

- Ультра Прецизійні (0,002 мм).

 

 

Вся продукція затискних цанг Serinex піддається завершальній обробці, званої «над-точної», що дозволяє отримати поверхневий «супер-фінішну обробку».

Ми можемо реалізувати спеціальні цанги або цанги, сконструйовані за конкретними показаннями клієнта, і, завдяки нашому технічному бюро, ми можемо надати допомогу і консультації з виробництва спеціальних цанг.

Наш автоматичний склад Serinex дозволяє постійно мати в наявності всі види цанг (ER, ERG, ERM, ERGM, ERD, ERXD32, EOC, BE, ETG, 4SR, 6SR) будь-якого розміру, представленого на ринку.

 

Завантажити каталог SeRiNex - цанги