Kemmler Оснащення фрезерне, патрон, цанг, штревель

KEMMLER Präzisionswerkzeuge GmbH


KEMMLER - це сімейне підприємство в Мёссінгене недалеко від Штутгарта в землі Баден-Вюртемберг, розробляє, виробляє і поширює інноваційні та високоточні продукти для верстатів.

Міжнародна акторська компанія була заснована в 1997 році Фріцем Кеммлер і зараз управляється другим поколінням Йорга Кеммлер.

KEMMLER Präzisionswerkzeuge - ваш професійний партнер і постачальник високоякісної продукції і верстатів останнього покоління.

Як виробник власників для інструментів, багатомовний бізнес за роки існування зарекомендував себе на національному та міжнародному ринках завдяки високим інновацій та рівню якості вище середнього.

Поширення продукції здійснюється через провідні роздрібні компанії, виробників інструментів, виробників оригінального устаткування і спеціалізовані магазини.

KEMMLER уособлює високу точність, бездоганність, надійність і якість і, таким чином, може запропонувати свою продукцію для амбітних галузей: аерокосмічної, інженерної, медичної техніки і автомобілебудування.
KEMMLER займає площу понад 3200 м² і виробляє більше 6000 продуктів незмінно високої якості при відмінному співвідношенні ціни і якості. Тут ви знайдете всі власники для всіх відомих верстатів:

DIN 69871 | DIN ISO 7388-1

DIN 2080

JIS B 6339 (MAS 403 BT) | DIN ISO 7388-2

DIN ISO 7388-2 Подвійний контакт

DIN 69893 (ISO 12164-1) HSK

ISO 26623-1 PSK

DIN 69880 (ISO 10889-1) VDI

DIN 228


Крім того, KEMMLER надає повний спектр периферійних пристроїв і приладдя для верстатів, таких як цанги, шпильки, прецизійні лещата і метрологічні пристрою.


За замовчуванням всі власники KEMMLER® динамічно збалансовані на G 6,3 / 15 000 об / хв або точно збалансовані за запитом. KEMMLER пропонує не тільки широкий асортимент продукції, але, перш за все, забезпечує незмінно високу якість продукції. Все резцедержатели виготовляються з кованої сталі або кованих заготовок. Результат і ваша перевага: поверхню і вся конструкція буде посилено в процесі кування, що забезпечить більш високу стабільність і низьку деформацію.


За допомогою наших систем лазерного маркування ми можемо запропонувати індивідуальну і економічну маркування інструментів з назвою вашої компанії, логотипом компанії або іншими даними.