Bison патрони токарні механічні та ручні, оснащення

Bison S.A.

Діючи на ринку з 1948 року, ми є одним із світових лідерів у виробництві професійної оснастки верстатів для обробки різанням. Також надаємо конструкторсько-технологічні та дослідницькі послуги та розробляємо технологічні процеси.

Вироби, марковані знаком BISON, відомі у всьому світі завдяки найвищим стандартам виконання, досконалості, якості та точності. Про високу якість продукції свідчать: надзвичайно тривалий термін служби, точність, функціональність наших виробів та довіра наших клієнтів.

 

 

Вже багато років BISON виробляє, зокрема, токарні патрони з ручними та механічними затискачами, циліндри, прецизійні машинні та шліфувальні лещата, фрезерні пристрої, ділильні столи, тримачі інструменту VDI, державки та оправки, що поставляються у стандартних розмірах та за індивідуальними замовленнями клієнтів. Високі параметри продукції ми отримуємо завдяки використанню передових технологій та застосуванню ретельного контролю на кожному етапі виробництва.

Весь виробничий процес проходить під одним дахом, завдяки чому на кожному етапі – від вихідного матеріалу до кінцевого виробу – ми знаємо про наші вироби все і можемо гарантувати їхню високу якість і постійно їх контролювати. На території заводу в Білостоку ми виготовляємо чавун, робимо виливки, гартуємо та шліфуємо вироби. Кожен із них, перш ніж буде випущено на ринок, детально перевіряється нашими фахівцями.

 

 

У той же час ми постійно вдосконалюємо наші виробничі процеси, інвестуємо у машинний парк та розвиваємо наш завод у технологічному плані. Вміле поєднання традицій та інновацій є нашим товарним знаком та способом задоволення очікувань найвибагливіших клієнтів.

Сучасний машинний парк складається з обладнання, що дозволяє здійснювати процеси відповідно до найновіших технологій. Це рішення найкращих виробників зі верстатної галузі, зокрема: Okuma, Haimer, Ingersoll, Okamoto, Studer, Ziersch Tech, Pramark, Pilous. Спеціалізований інженерно-технічний персонал постійно йде в ногу з новими тенденціями та підвищує свої кваліфікації. Саме завдяки ентузіазму та ідеям наших працівників діяльність компанії орієнтована на інновації.

 

 

У питаннях якості продукції BISON, використовуваних матеріалів та технологій ми не допускаємо жодних компромісів. Умовою маркування виробу знаком BISON є суворий контроль та дотримання всіх стандартів якості, що діють на підприємстві.

Наші вироби відповідають стандартам DIN, ISO та ANSI. Ми також впровадили сертифіковану систему керування якістю ISO 9001.