SERINEX Оснащення фрезерне, патрони, цанги, штревелі

30 років розвитку і успіху SeRiNex

З 1989 року наш професіоналізм і точність зробили нас лідерами у виробництві цанг, Штревелі, гайок і перехідників.

Завдяки 30-річному досвіду та ентузіазму наші оператори постійно розробляють нові лінійки продукції, від цанг будь-якого типу до гайок, тягових болтів, адаптерів, патронів і аксесуарів для верстатів.

У цьому секрет успіху SeRiNex: наші співробітники в усіх сферах діяльності, функціях і рівнях поділяють одну і ту ж пристрасть, підкріплену сильною дозою мотивації і амбіцій.

Ми любимо свою роботу і надихаємо один одного на спільний зростання і рішення нових завдань.

Безпосереднє увагу до клієнта, прагнення до якості і пристрасть до нашої роботи дозволили нам досягти важливих результатів завдяки досвіду наших співробітників.

 

 

Відділ виробництва SeRiNex

SeRiNex позиціонує себе на ринку як виробник цанг будь-якого типу, Штревелі для верстатів з ЧПУ, пареходніков, патронів, гайок і приладдя для верстатів з інструментами.

Все виробництво здійснюється в SeRiNex: від планування до настройки деталей, від токарного оброблення, фрезерування і термообробки (яка виконується висококваліфікованими фахівцями на стороні) до остаточної маркування та упаковки.

Три виробничі цехи (токарний, фрезерний і налагоджувальний) характеризуються наявністю верстатів з ЧПУ, оснащених сучасними технологіями для реалізації єдиних стандартів і / або особливих запитів клієнтів.

 

 

Якість SeRiNex

Ми приділяємо особливу увагу контролю продукції в кожному підрозділі: контроль процесу має основоположне значення для отримання адекватних деталей і постійної якості.

Перед прийманням матеріалів для термічної обробки, вироблена висококваліфікованими компаніями на стороні, підлягає особливому контролю.

SeRiNex, який виробляє цанги будь-якого типу, Штревелі для верстатів з ЧПК, перехідники, патрони, гайки і приладдя для верстатів з інструментами, в своєму розпорядженні сучасні робочими столами і обладнанням для лабораторного контролю, сертифікованими лідером компанії в цьому секторі і відповідними відповідно до стандарту ACCREDIA.

У 1988 році SeRiNex отримав першу сертифікацію своєї системи якості відповідно до норми UNI EN ISO 9001: 1 994.

Пізніше SeRiNex отримав додаткові сертифікати до чинного стандарту UNI EN ISO 9001: 2015