Haimer тестери, оснащення, патрони, оправки, цанги

HAIMER 

HAIMER – це сімейна компанія середнього розміру, розташована в Ігенхаузені, Баварія, поблизу Аугсбурга, Німеччина. Ми розробляємо, виробляємо та продаємо інноваційні високоточні вироби для різання металу, а також для інших галузей, включаючи автомобільну, аерокосмічну, енергетичну, залізничну та загальну обробку.На додаток до нашої великої пропозиції тримачів для інструментів усіх популярних інтерфейсів і довжин, включаючи наші усадочні та балансувальні машини, а також наші 3-D датчики, твердосплавні ріжучі інструменти, наша пропозиція продуктів тепер також включає машини для попереднього налаштування інструменту.

З прибл. 800 співробітників по всьому світу, 500 працюють на нашому головному виробничому підприємстві в Ігенхаузені разом із найсучаснішими машинами та високим рівнем автоматизації. На нашому другому виробничому майданчику HAIMER у Білефельді з 50 співробітниками виготовляються машини попереднього налаштування HAIMER Microset. Наші досвідчені, динамічні та висококваліфіковані співробітники гарантують відому та найвищу якість «made by HAIMER». Будучи активною компанією, яка займається навчанням учнів, має близько 50 учнів і дуже високий рівень внутрішнього залучення, HAIMER може забезпечити своїх майбутніх кваліфікованих працівників і внести свій внесок у подальшу освіту молоді, а також забезпечити майбутнє нашого німецького виробничого розташування. 

Будучи лідером європейського ринку в області технології утримування інструменту, з щоденною продуктивністю прибл. 4000 тримачів для інструментів, тому для нас дуже важливо зберегти технологічну перевагу нашої продукції. Через це щороку ми інвестуємо до 8% нашого доходу в дослідження та розробки. Кожного дня ми прагнемо ставати кращими, і це ідеально поєднується з нашою корпоративною філософією: якість перемагає.