Затискна гайка ER, EOC, силові, з підшипником Серінекс

 

Serinex виробляє гайки ERX стандартні, малогабаритні, шестигранні, ERX в формі сфери, під ключ або без ключа, EOC зі сферою або без неї, ERXD, A FORM (гайки з зовнішнім буртиком), з отворами і з шестигранником, гайки для внутрішнього застосування, гайки з ущільненням, гайки з шестигранним ущільненням, гайки з канавками для охолодження, ключі для гайок і гачкові ключі з високими стандартами якості для максимальної експлуатаційної безпеки.

 

 

Ми використовуємо тільки високоякісну сталь для виробництва наших гайок (16NiCr4), вироблену на кваліфікованому металургійному заводі, має сертифікати якості і індивідуально контрольовану ультразвуком, щоб уникнути внутрішнього дефекту матеріалу. Крім того, наші гайки проходять спеціальну термообробку, щоб забезпечити найвищу якість опірності і стійкості.

 

Всі механічні роботи з гайками ERX стандартними, малогабаритними, шестигранними, ERX в сфері, з ключем або без ключа, EOC зі сферою або без неї, ERXD, A форми (гайки з зовнішнім буртиком), з отворами і з шестигранником, гайки для внутрішніх, гайки з ущільненням, гайки із шестигранною головкою, гайки з канавками для охолоджуючої рідини, гайкові ключі для гайок виробляються в нашому сучасному підрозділі в Oggiono, недалеко від Lecco, на площі понад 7000 кв.м. , Забезпечена широким складом прутків з високою добовою продуктивністю.

 

Завантажити каталог SeRiNex - гайки затискні