Регульована фрезерна головка TSI-TSX, що регулюється

Регульована двошпиндельна багатошпиндельна фрезерна головка OMG 

Серія TSI-TSX


Регульовані багатошпиндельні головки серій TSI і TSX з двома паралельними або збіжними шпинделями призначені для фрезерування та зняття фасок на зубчастих колесах. Особливу увагу було приділено розташуванню підшипників шпинделів, оскільки для зняття фасок також використовуються інструменти з твердого металу, і весь верстат повинен витримувати багато ударів і поштовхів. В результаті вийшов міцний, компактний, надійний верстат, який до того ж має привабливий зовнішній вигляд.
Регульовані багатошпиндельні головки OMG серій TSI і TSX мають багато різних особливостей, серед яких: алюмінієвий корпус, чавунна опора шпинделя, що просто і легко регулюється оператором.
Шпинделі OMG можуть обертатися в одному напрямку або в протилежному, а регулювання обох шпинделів досягається одним рухом. Приєднання інструменту може бути циліндричним або з пружинними цангами. Змащення здійснюється за допомогою мастила з тривалим терміном служби. Виробництво нашої подвійної регульованої багатошпиндельної головки OMG стало можливим завдяки досвіду, набутому у виробництві багатошпиндельних головок, нашим знанням виробничого процесу та нашій здатності задовольнити індивідуальні вимоги за допомогою кваліфікованої продукції.