Головки TA-Center D'Andrea

Головки для розточування та торцювання


Розточувальні та торцювальні головки TA-CENTER D'Andrea призначені для використання на верстатах з автоматичною зміною інструменту.


Керування подачею, ковзанням тримача інструменту та положенням інструменту здійснюється групою моторизації U-DRIVE. Ця група керується безпосередньо віссю, яка називається "U" ЧПУ обробного центру.

Обробний центр, створений таким чином, дозволить вирішувати серію різних процесів, таких як внутрішнє та зовнішнє точіння, канавки, конічні розточування, також змінні, увігнуті та опуклі радіуси, циліндричні та конічні різьби, фонографічні спіралі та сферичні процеси.

Будь-яке застосування на верстатах, які не дозволяють підключення до осі ЧПК, можна виконати, керуючи двигуном приводу U-DRIVE за допомогою позиціонера U-CONTROL за допомогою бездротового ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ. Позиціонер можна підключити до M функцій керування машиною для отримання сигналів запуску різних операцій, запрограмованих на ПУЛЬТІ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ. На верстатах, обладнаних бездротовим комплектом U-CONTROL WIRELESS KIT, неможливо виконати сферичну обробку.

Також доступний у напівстандартній версії TAC-HP, який підходить для масового виробництва, особливо в автомобільному секторі.


U-DRIVE привід головки ТА-Center D'Andrea 


Приводна група U-DRIVE повинна бути встановлена ​​на обробному центрі поруч зі шпинделем, щоб забезпечити механічне з'єднання коробки відбору потужності з головкою TA-CENTER. Основними компонентами U-DRIVE є:

- основний корпус

- серводвигун

- механічний блок, попередньо обладнаний з'єднанням для впуску повітря для очищення коробки відбору потужності, для автоматичного підключення до коробки відбору потужності TA-CENTER.

Група приводів U-DRIVE може мати різні конфігурації залежно від застосування на робочому центрі:

- горизонтальний

- горизонтально під кутом 90°

- вертикальний.


Застосування U-Drive 

U-DRIVE можна легко розташувати на машині за допомогою опорної пластини адаптера машини, прикріпленої та закріпленої в отворах на передній частині шпинделя. За запитом можуть бути надані інші спеціальні конфігурації.


Управління головкою ТА-Center D'Andrea 


TA - CENTER D'Andrea застосовується на обробних центрах і може керуватися безпосередньо віссю, яка називається "U" ЧПУ. Будь-яке застосування на верстатах, які не дозволяють підключення до осі ЧПК, можна виконати, керуючи двигуном командного блоку за допомогою практичного U-CONTROL з бездротовим ДИСТАНЦІЙНИМ КЕРУВАННЯМ.

Позиціонер можна підключити до M функцій керування машиною для отримання сигналів запуску різних операцій, запрограмованих на ПУЛЬТІ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ.


Система охолодження інструменту в головці ТА-Center D'Andrea 


У TA-CENTER D'Andrea охолоджуюча рідина виходить з двох регульованих форсунок, розташованих поруч із ковзанням, пройшовши через конус і обертовий корпус головки. Це забезпечує довший термін служби пластини, вищу швидкість різання та досягнення високої якості поверхні.

Централізоване введення теплоносія не пошкоджує TA-CENTER, внутрішні лабіринти якого захищені ущільнювальними кільцями. Бажано не перевищувати тиск 40 БАР.


Балансування головки ТА-Center D'Andrea 


Головки TA-CENTER D'Andrea були розроблені з двома противагами для автоматичного балансування, які рухаються в протилежному напрямку до ковзання, що дозволяє працювати на великій кількості обертів без помітних коливань.


Варіанти застосування головки ТА-Center D'Andrea 


Стандартні інструменти можуть бути встановлені на різцедержателях для виконання простих і багаторазових операцій внутрішнього і зовнішнього точіння, конічних і змінних розточувань, увігнутих і опуклих радіусів, канавок, циліндричних і конічних різьб, торцовок, фонографічних спіралей.