Системи точіння складних внутрішніх форм із круглого отвору

Formbore - точіння складних внутрішніх форм

    

 

Застосування: замінює розгортання, ерозію або фрезерування - зміни робочого процесу більше не є проблемою при формуванні.

Тип верстата: інструменти формувальної системи можуть використовуватися на обробних центрах, фрезерних, токарних та спеціальних верстатах.


ФУНКЦІЇ

- не потрібно синхронна координація з машиною

- незалежно від обробного шпинделя

- глухі отвори без залишкової стружки


ПЕРЕВАГИ

- незмінна точність розмірів

- практично не зношується і не вимагає обслуговування

- значне скорочення робочого часу

- розроблений для різних форм і розмірів профілів


 

          

 

ОПИС / ЯКІСТЬ

Гнучкість і незалежність, а також переконливість: вперше ви можете виробляти широкий спектр внутрішніх і зовнішніх профілів з максимально можливою точністю за допомогою простих процесів свердління і токарної обробки на звичайних обробних центрах. Системні інструменти formbore призначені для різних профілів і розмірів профілів. У робочий процес можна внести зміни, наприклад, розділити розгортання, ерозію або фрезерування.

Системні інструменти Formbore значно скорочують робочий час у порівнянні з процесами, які використовуються в даний час. Іншими перевагами є глухі отвори без залишкової стружки і постійна точність завдяки корекції зносу фрези. Упор проти провертання і модульні тримачі інструмента ідентичні тим, які використовуються в насадках для нарізування різьблення Bilz GNCK / GNCN.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ ІНСТРУМЕНТІВ СИСТЕМИ FORMBORE:

 

Інструменти системи формування отворів складаються з двох компонентів: приводного вала і свердлильного патрона. Обертається приводний вал розташований в корпусі. Управління крутним моментом визначає послідовність руху свердлильного патрона. Відхилення полотна відбувається повністю за рахунок тіл кочення. Тому системні інструменти formbore практично не зношуються і не вимагають технічного обслуговування і дозволяють обробляти більшість матеріалів з міцністю до 900 Н / мм2.


Для внутрішньої обробки формування спочатку обробляється до діаметра не більше 0,5 мм менше, ніж розмір гайкового ключа (SQ). Фактична операція свердління форми виконується в єдиному процесі зі швидкістю, відрегульованим за профілем, і подачею, відповідної оброблюваного матеріалу. Системний інструмент formbore - це система, що забезпечує практичну універсальність, гнучкість і економію часу і коштів в повсякденній роботі. Повідомте нам свої вимоги до обробки. Ви отримаєте нашу конкретну рекомендацію по інструментах, а наші пропозиції переконає вас у перевагах розробки нового формора.

 

Завантажити каталог Bilz - точіння складних внутрішніх форм