Торцеві головки FH

Торцювальні головки серії FH - це приладдя для верстатів, розроблене для використання на верстатах з ЧПК, які попередньо підготовлені для роботи з контрольованою віссю U. За допомогою головок серії FH можна виконувати наступні високопродуктивні операції обробки: зовнішнє торцювання, внутрішнє торцювання, заднє торцювання, циліндричне і конічне розточування, нарізування різьблення або будь-які інші види обробки, які можуть бути виконані за допомогою інтерполяції з іншими осями верстата.
Торцювальні головки FH можуть встановлюватися вручну або автоматично на шпинделі розточувальних верстатів, обробних центрів і спеціальних верстатів.

Головки серії FH призначені для подолання обмежень по крутному моменту, точності і технічному обслуговуванню, які існують в поточних рішеннях, доступних на ринку.

Завдяки запатентованій конструкції, а також досвіду і якості, які характеризують OMG в проектуванні і виробництві головок, торцювальні головки серії FH дозволяють виконувати необхідні операції обробки з абсолютною точністю і надійністю.
Рішення O.M.G. виділяється 4 основними характеристиками:

- Передавальні числа 3:1, 4:1 або 6:1 дозволяють використовувати головки на верстатах з відносно низьким крутним моментом шпинделя.

- Система радіального позиціонування супорта встановлена безпосередньо в зоні обертання головки, що забезпечує максимальну жорсткість і відсутність люфту.

- Система прямого вимірювання для зчитування положення осі U забезпечує надзвичайно точну обробку.

- Гідравлічний затиск супорта для надзвичайної жорсткості та точності під час розточування.