Mack Werkzeuge патрон, оснащення верстатне


Компанія MACK була заснована в 1986 році як GmbH. Ми є MACK Werkzeuge AG з 2003 року, базуючись в Зонтгайм / Бренц. З самого початку ми спеціалізувалися на сегменті прецизійних затискних інструментів. Після декількох успішних років переїзд в власне просторе службовий будинок зі складом, обладнаним за останнім словом техніки зберігання, відбувся в 2009 році.


Великий стандартний асортимент доповнюється індивідуальними спеціальними рішеннями для затиску заготовок і інструментів. Ми бачимо себе компетентним партнером і надійним постачальником для наших клієнтів і пропонуємо професійні знання і високу продуктивність. Наш всеосяжний огляд ринку і кращі галузеві знання, які ми накопичили за роки, дають нам можливість точно і швидко обслуговувати наших національних і міжнародних клієнтів - вчора, сьогодні і завтра!


ISO 9001 : 2015


MACK Werkzeuge AG сертифікована відповідно до стандарту якості ISO 9001 з моменту впровадження власної системи управління якістю в 2004 році. Як компанія, що спеціалізується на затискних інструментах, ми, звичайно ж, постійно вдосконалюємо наші послуги і оновлюємо їх.


Це гарантує наша система управління якістю, яка щорічно перевіряється незалежним інститутом. На останній переатестації, проведеної в листопаді 2019 року, ми знову досягли результату вище середнього.


Ми розглядаємо сертифікацію ISO як основу для довірчого співробітництва з нашими клієнтами, чиї вимоги до якості ми завжди прагнемо відповідати.