AKKO державка токарна і фрезерна, свердло, розточувальна оправка

AKKO Oto. Mak. Hırd. San. Tic. Ltd. Şti

Компанія АККО, заснована Абдуллою Каракучем в 1986 році, виробляє власники токарного інструменту, тримачі інструмента для нарізування різьблення і канавок, U-образні свердла, власники фрезерного інструменту і власники прецизионно інструменту (власники інструментів OEM). Ми привіталися з Konya Industry в ательє площею 90 квадратних метрів. В даний час ми виробляємо стандартні 3000 видів державок з виробничою потужністю 180 000 штук на рік на площі близько 8000 квадратних метрів з впровадженням новітньої технологій токарних верстатів та обладнання, які виробляються в таких країнах, як Туреччина, Японія, Німеччина, Швеція. Ми зберігаємо на складі близько 100000 одиниць виробленої продукції, щоб негайно задовольнити запити наших клієнтів, не сказав їм, що у нас немає нічого для продажу. Сталь. Сировина, яке ми виробляємо спеціально для нас, доставляється на наш завод, і весь виробничий процес здійснюється на нашому заводі. Всі процеси, від обробки стали в термообробки і нанесення покриттів на наші інструменти, виробляються на нашому інтегрованого заводі AKKO.

 

На даний момент AKKO продовжує експортувати 72 країни, включаючи європейські країни, азіатські країни, африканські країни, азіатські країни, країни Південної Америки і країни Близького Сходу. Ми продовжуємо прагнути до того, щоб бути кращими в галузі, Реалізуючи короткострокові, середньострокові і довгострокові інвестиційні плани, а не Піклуючись про глобальну рецесію. Ми пишаємося тим, що стали кращою фірмою зі слоганом «Speken Quality» в секторі ріжучого інструменту. Наша якість, яке було зареєстровано компаніями, що використовують наші кріплення для інструментів, також було зареєстровано турецьких інститутом стандартів, затвердив надання нам системи управління якістю TS EN ISO 9001: 2008.

 

Компанія AKKO, що має з моменту свого заснування організаційну структуру, орієнтовану на клієнтів, рада продовжити передачу ноу-хау своїм клієнтам за допомогою своїх досвідчених і талановитих постійних співробітників, більш активно Розвиваючи діалог між своїми клієнтами. Наше найбільше щастя - служить всім компаніям, що займаються механічною обробкою. Все для наших клієнтів, які заслуговують оптимальну продукцію найвищої якості.