Tschorn вимірювальний 3Д тестер, датчик прив'язки, центрошукач

Про компанію Tschorn GmbH

 

Наша компанія Tschorn GmbH 

 

З 1986 року Tschorn GmbH в Урбаха (Німеччина) спеціалізується на виробництві високоякісного вимірювальних і затискних пристосувань для металорізальних верстатів. Ми виробляємо продукти для визначення нульової точки (датчики прив'язки), затиску заготовки, затиску інструменту і для вимірювання інструменту. Інновації та оптимізація продукції беруть свій початок в нашій компанії.

 

 

Як ефективний сімейний бізнес, ми концентруємо і гнучко орієнтуємо нас на поточні вимоги наших клієнтів, які працюють, наприклад, в обробній промисловості, автомобільної промисловості або медичної промисловості. Сучасні металорізальні верстати та точний контроль якості на 3D-вимірювальних машинах у випробувальній лабораторії з кондиціонованим повітрям призводять до виробництва високоякісних продуктів «Зроблено в Німеччині», а точніше до продуктів, виготовлених в Баден-Вюртемберзі.

 

Неважливо, на Тайвані, в Україні чи Німеччині, ми продаємо наші вимірювальні і затискні інструменти по всьому світу. Для нас спеціалізовані магазини інструментів є найважливішими торговельними партнерами в Німеччині, Європі і в усьому світі.

 

Ми розробляємо інновації.

Ми економимо природні ресурси.

 

Нові та інноваційні продукти народжуються в нашій компанії. Ми постійно перевіряємо і оптимізуємо наші існуючі продукти. Нові конструкції і оптимізація продукту орієнтовані на потреби клієнтів. Тим самим ми наводимо наш асортимент у відповідність з поточними вимогами клієнтів.

 

 

При виробництві нашої продукції ми економимо природні ресурси. Оскільки природні ресурси обмежені, для нас важливо, щоб ми не витрачали їх даремно.

 

Майбутнє вже сьогодні. Ми є новаторами в області наших інновацій та патентованих продуктів. Ми орієнтуємося на Tschorn 4.0: автоматизація дослідження за допомогою зв'язку наших пристроїв з машинами - це є головним пріоритетом в нашому розвитку.

 

Ми знаємо наші ринки, наших клієнтів і їх вимоги.

Ми успішні в усьому світі.

 

Наші клієнти по всьому світу. Ми не тільки поставляємо на наші основні ринки в Німеччині, але і Європі. Ми також постачаємо за кордон і на азіатський ринок. Ми вже експортуємо майже половину нашої продукції в численні країни.

 

Наш відділ продажів в Німеччині відповідає за імпортерів і партнерів з продажу, які продають нашу продукцію на місцевих ринках по всьому світу. Завдяки співпраці з імпортерами і партнерами по продажам, ми добиваємося ідеального розміщення продукції та її комерціалізації в конкретній країні. Роблячи це, ми виконуємо різноманітні вимоги клієнтів на різних ринках і культурах.

 

Наші спільні принципи:

 

Сімейний бізнес

 

Ми сімейний бізнес з рішучою і гнучкою командою. Ми є вірним, чесним і надійним партнером для наших клієнтів і ділових партнерів.

 

 
 

 

Орієнтація на клієнта

 

Як виробник вимірювального і затискного обладнання, ми гнучко адаптуємося до вимог ринку. Потреби клієнтів і власні ідеї призводять до нових і інноваційним продуктам.

 

Співробітники

 

Як невеликий сімейний бізнес, кожен співробітник в команді потрібний і важливий. Чіткі цілі, мотивація і індивідуальна відповідальність є основою нашого стилю управління. Кваліфікація, підвищення кваліфікації та заохочення наших співробітників роблять нас інноваційними та конкурентоспроможними.

 

 

Економика

 

Ми прагнемо до стабільного і стійкого зростання, щоб підвищити нашу прибутковість і фінансову міць. Таким чином, ми забезпечуємо привабливі робочі місця і гарантуємо довгострокову і стійку підтримку ринку і клієнтів.

 

Якість

 

Всі продукти беруть свій початок в нашій компанії. Від виготовлення прототипу до відвантаження кінцевого продукту - все процеси відповідають нашим безкомпромісним вимогам до якості. Ми гарантуємо це якість.

 

Сервіс

 

У всьому світі ми пропонуємо широкий спектр послуг для нашого повного асортименту продукції. У Німеччині ми гарантуємо ремонт протягом 48 годин.

 

Продажі

 

Ми продаємо наші високоякісні вимірювальні і затискні пристрої разом з нашими партнерами з продажу в Німеччині, Європі і в усьому світі. Як чесний, вірний і надійний партнер, у нас дуже хороші відносини з багатьма діловими партнерами.

 

Маркетинг

 

Ми прагнемо стати провідним світовим виробником інноваційних вимірювальних і затискних інструментів. Щоб досягти цієї мети, бренд Tschorn грає центральну роль і повинен стати всесвітньо відомим брендом з високими вимогами до якості.

 

Довкілля

 

Ми створюємо наші продукти екологічно відповідальними і економимо природні ресурси. Ми несемо відповідальність за захист навколишнього середовища.

 

 
 

 

соціальна відповідальність

 

Ми вдячні, що у нас все добре! Ось чому ми вважаємо за свій обов'язок допомагати нужденним людям.

 

Точність вимірна - дитячої бідності немає!

 

З 2019 роки ми підтримуємо індійський проект допомоги BREADS Bangalore (Бангалорскіх суспільство сільської освіти і розвитку). Ми знаходимося в тісному контакті з організатором Батьком Джой, і тепер у нас є можливість дати шанс навіть найбіднішим дітям і підліткам в Індії в життя. З 1995 року некомерційний фонд BREADS займається наданням допомоги молодим людям і жінкам зокрема. На додаток до програм проти дитячої праці і проти насильства по відношенню до жінок спонсорується професійне навчання - і з успіхом: 75% молодих людей у ​​створених навчальних центрах успішно переводяться на роботу після їх закінчення. Але підтримка починається раніше: тільки в Бангалорі налічується 110 000 безпритульних дітей, і рівень дитячої злочинності дуже високий.

 

 

Навіть в Німеччині і навіть в околицях Штутгарта дитяча бідність все ще широко поширена. Щоб допомогти дітям, особливо дітям в багатодітних сім'ях, сім'ям з міграційним минулим і сім'ям з одним батьком, наприклад, для фінансування повсякденних речей, таких як членство в спортивних клубах або приватні уроки, проект «Kinderreich» пропонує швидку і небюрократичних допомогу нужденним діти і підлітки . Основний принцип цієї допомоги - негайна допомога сусідів.

 

Саме тому ми вирішили, що в 2012 році, представляючи 3D-тестер, підтримати дітей, які живуть в нашому середовищі і потребують допомоги. З кожним проданим 3D-тестером ми жертвуємо один євро на проект німецької Kinderschutzbund Schorndorf / Waiblingen eV «Kinderreich».

 

Ідея «Кіндеррайх» (переклад: «Багаті на дітей»). Особливо діти з сімей з одним батьком, діти з сімей мігрантів і діти з численними братами і сестрами часто страждають від бідності. У багатьох випадках зростання в бідності також має негативні наслідки для їх подальшого життя. Наприклад, на додаток до повсякденних речей, таким як одяг та іграшки, також важко фінансувати членство в спортивних клубах або музичну освіту та приватні уроки. Наслідками часто є низька самооцінка цих дітей і підлітків і, як наслідок, особиста недоторканність і соціальна демаркація. Проте, культурне участь в повсякденному житті і постійний контакт з однолітками часто забезпечують важливі освітні матеріали і соціальні навички, які в іншому випадку приховані від цих дітей і підлітків. Тому бідність - це більше, ніж брак коштів. На додаток до структурних і податкових вимог, які можуть регулюватися тільки законодавчим органом, наше суспільство також повинно протидіяти бідності дітей і підлітків. Ось де ініціатива «Kinderreich Rems-Murr» бере свій початок. На рівні суспільства він надає швидку та небюрократичних допомогу потребуючим дітям і підліткам; за принципом сусідського рельєфу.