Фрезерний інструмент зі змінними пластинами

Фрезерний інструмент зі змінними пластинами

Winstar Змінні багатогранні фрезерні пластини

Сплави пластин Winstar

Наш сплав для фрезерних пластин поєднує в собі високоякісну сировину з новітніми технологіями нанесення покриттів. Діапазон застосування може бути використаний для чорнової, середньої, напівчистової і прецизійної обробки.

Фрезерні пластини Winstar

Ми пропонуємо більше 200 типів фрезерних пластин різних розмірів, форм, допусків і сплавів на вибір для найбільш поширених завдань обробки.

Кінцеві фрези

У нас є універсальний і широкий вибір фрез для обробки уступів. Якщо ви фрезеруете глибокі уступи, уникаючи вібрації або вимог допусків, у нас завжди є відповідне рішення для ваших конкретних вимог.

Торцеві фрези

Якщо вам потрібен торцевої фрезерний інструмент для ефективної обробки плоских поверхонь, більш висока продуктивність знімання металу при незмінній якості. Незалежно від того, який матеріал ви обробляєте, у нас завжди є відповідні продукти для торцевого фрезерування, щоб забезпечити найкращі результати обробки.

Копіювальна фреза

З копіювально-фрезерними інструментами CARBIDEX ви обов'язково знайдете правильне рішення для будь-якого завдання - від фрезерування дрібних деталей на невеликих обробних центрах до фрезерування в важких умовах на потужних фрезерних верстатах.

Торцеві фрези з високою подачею

Торцеве фрезерування з високою подачею - це метод фрезерування, який може збільшуватися до трьох разів швидше, ніж звичайне фрезерування. Щоб отримати високу ефективність і результат більш високої продуктивності, ми пропонуємо широкий асортимент торцевих фрез з високою подачею, що допомагають заощадити гроші, такі як витрати на інструменти, робочу силу, витрати на електроенергію і воду, а також витрати на обробку.

Фрези для спірального фрезерування

Наші гвинтові фрези мають новітню геометрію і сплави для досягнення високих швидкостей подачі, великої глибини різання і максимальної швидкості знімання металу.

Дискові фрези

Наші стандартні дискові фрези ідеально підходять для чорнової обробки в таких популярних секторах, як загальне машинобудування, автомобілебудування, а також авіаційна та аерокосмічна промисловість.

Фрези для формування фаски

Наші фрезерні верстати для зняття фасок пропонують кути установки 45 градусів, забезпечуючи високу і надійну роботу.

Кінцеві фрези зі змінною голівкою Winmaster

Для попередньо загартованих сталей і загартованих сталей, HRC 40 ~ 65.
Твердий сплав з мікрозерна.
Покриття SICO.

 

Завантажити каталог Winstar - фрези зі змінними пластинами

 

Завантажити каталог Winstar - гравірування і фаска