Штревель HAAS, MAZAK, DOOSAN, HURCO Серінекс

Serinex виробляє всі види Штревелів

MAS 403 BT, DIN 69871DIN 2080, ISOOTT,

HAAS, MAZAKDOOSAN, HURCO, JIS 6339, CHIRON, CB-FERRARI, KITAMURA, MITSUI, CAT

 

Кожен Штревель - тяговий гвинт Serinex відповідає стандартам високої якості для забезпечення максимальної безпеки при експлуатації. Для нашого виробництва ми використовуємо тільки високоякісний сталевий пруток (16NiCr4), вироблений на кваліфікованому металургійному заводі, має сертифікати якості і індивідуально контрольований ультразвуком, щоб уникнути внутрішнього дефекту матеріалу.

 

 

Крім того, наші стягнуті Штревелі - тягові гвинти Serinex проходять спеціальну термообробку, щоб забезпечити найвищу якість опірності і усройчівості. Всі механічні роботи виконуються в нашому сучасному підрозділі в Оджіоно, недалеко від Лекко, на площі понад 7000 кв.м. , Забезпечена широким складом прутків з високою добовою продуктивністю.

 

У виробничій одиниці «Штревелі - тягові гвинти» ми використовуємо тільки верстати з ЧПУ останнього покоління; крім того, кожен етап роботи ретельно контролюється нашими технічними фахівцями відповідно до процедур сертифікації ISO 9001: 2000 і підтверджується нашим тридцятирічним досвідом.

 

 

На нашому автоматичному складі завжди можна знайти, шпильок, в будь-який типології, представленої на ринку (BT, DIN, ISO, CAT-METRIC, HURCO, JIS 6339, OTT, CHIRON, CBFERRARI, KITAMURA, MITSUI, тягові гвинти для деревообробних верстатів і Штревелі для перехідників)

 

Завантажити каталог SeRiNex - Штревелі