Walter AG токарний і фрезерний інструмент, свердла

 

Walter об'єднує п'ять торгових марок професійних інструментів і сервісів:

- Walter,

- Walter Titex,

- Walter Prototyp,

- Walter Valenite,

- Walter Multiply.

 

Завдяки асортименту продукції компанії, який містить більше 49 000 найменувань інструментів для фрезерування, свердління, точіння і резьбонарезания, компанія Walter є комплексні постачальником для металообробних підприємств.

 

Фахівці різних підрозділів спільно розробляють комплексні рішення для металообробки. При цьому вони використовують різні ноу-хау і накопичений виробничий досвід в області автомобільної, авіа-і аерокосмічної промисловості, енергетичної та залізничної промисловості та загального машинобудування.

 

На сьогоднішній день повсюдно переважає тенденція до спрощення. По всьому світу підприємства виходять з того, що треба вибудовувати відносини з безліччю постачальників, замість того щоб шукати постачальників з широким асортиментом продукції.

 

Завдяки позиції лідера в області інструментів для токарної обробки, фрезерування, свердління і резьбонарезания, компанія Walter встановлює нові стандарти для комплексних рішень в сфері металообробки. При цьому задає таку планку щодо якості та точності, яка, на нашу думку, є унікальною у світовій практиці.

 

Як транснаціональна компанія група компаній Walter представлена ​​на всіх значущих світових ринках. Своїм клієнтам пропонує високоефективні рішення для металообробки (зокрема, спеціальні інструменти), які швидко реалізуються прямо на місцях.

 

Безпека праці і турбота про здоров'я є для Walter основними умовами організації високоефективних виробничих процесів, і ці умови мають для нас ту ж значимість, що і постійна турбота про захист навколишнього середовища. На заводах корпорації фахівці Walter роблять ставку переважно на покоління молодих фахівців, які пройшли відповідне навчання в академії Walter, і надаємо нашим співробітникам можливість постійного підвищення своєї кваліфікації в області іноземних мов, виробничих технологій або організації робочого місця (5S).