Головки Autoradial D'Andrea

Autoradial - Торцеві головки D'Andrea з автоматичним просуванням робочого місця та швидким поверненням повзуна без зупинки або реверсу шпинделя верстата.


Загальні характеристики головки Autoradial D'Andrea

Вбудований в 3 моделі: AR 100, AR 125, AR 160 і AR 200; вони мають швидке перемотування вперед і назад. Щоб змінювати випередження, опціонально надаються змінні блоки передач для випереджень у мм/об: 0,05; 0,10; 0,20; 0,40; 0,60 і швидке повернення 0,80 мм/об.

Змінний конус має таке ж кріплення, як і модульна система MHD. Просте кріплення тримачів інструментів до ковзання полегшує виготовлення спеціальних тримачів інструментів.AUTORADIALs застосовуються на робочих центрах і на верстатах із ЧПУ, і без необхідності будь-якого взаємозв’язаного електронного інтерфейсу вони автоматично виконують робочий цикл облицювання, облицювання виточок, внутрішнього та зовнішнього посадкових місць для стопорних кілець та ущільнювальних кілець, фонографічної спіралі на фланці.

Цикл складається з прогресу роботи та швидкого повернення повзуна без зупинки чи інвертування обертання шпинделя. Цикл відновлюється простим інвертуванням напрямку обертання шпинделя на кілька обертів.