Токарний інструмент зі змінними пластинами

Токарний інструмент зі змінними пластинами

Сплави пластин Winstar

100% американська сировина з високою якістю та стабільністю, щоб переконатися, що кожна вставка чудова. Різний сорт для окремого стану різання від чистової до чорнової обробки. Підкладка з високою в'язкістю підходить для стабільності при високій температурі та покращеної зносостійкості.

 

Токарні пластини ISO

Ми маємо на вибір понад 70 типів вставок, як негативних, так і позитивних типів, включаючи найпопулярнішу токарну вставку ISO. Завдяки поліпшенню здатності до адгезії, чудовій термостійкості та зносостійкості продовжує термін служби інструменту і тим самим зменшує витрати на інструменти в широкому діапазоні обробки.

 

Токарні тримачі інструментів Winstar

Ми пропонуємо різні типи тримачів у специфікації ISO. Асортимент тримачів інструментів ISO вміщує широкий асортимент типів пластин. І ми також можемо вибрати безліч методів затиску.

 

Інструменти для прорізування та канавки Winstar

У нас є декілька типів вкладишів та тримачів для розрізання та канавки, ви можете отримати високу продуктивність та тривалий термін служби, а також забезпечити вам успішний контроль стружки та ідеальне покриття поверхні.

 

Завантажити каталог Winstar - токарний інструмент