Wohlhaupter верстат для різання, пробивання, зварювання листів

Wohlhaupter відомі у всьому світі як виробник інноваційних модульних інструментальних систем для обробних центрів і токарно-фрезерних верстатів, торцевих і розточувальних головок, канавок, затискних інструментів і індивідуальних рішень для розточувальних операцій.

Виконуючи одне нововведення за іншим, ми постійно зміцнюємо нашу репутацію світового лідера в області цифрових розточувальних інструментів.

 

Компанія Wohlhaupter була заснована Емілем Вольхауптером як невелика механічна майстерня в 1929 році, яка спочатку починалася як майстерня по ремонту ріжучих і штампувальних інструментів і пристосувань.

 

 

Історія компанії Wohlhaupter - це історія з майбутнім, що характеризується інноваціями. У 1929 році Еміль Вольхауптер заснував компанію як невелику механічну майстерню, яка спочатку починалася як майстерня по ремонту ріжучих і штампувальних інструментів і пристосувань. Сьогодні Wohlhaupter відомий у всьому світі як виробник модульних інструментальних систем для обробних центрів і токарно-фрезерних верстатів, торцевих і розточувальних головок, канавок, затискних інструментів і індивідуальних рішень для розточувальних операцій.