LiHsing фреза твердосплавна кінцева монолітна фреза твердосплавна

Li Hsing - Виробник прецизійних ріжучих інструментів

 

Виробник твердосплавних ріжучих інструментів Li-Hsing був заснований в 1996 році. Ми завжди дотримуємося політики компанії «Постійні дослідження і розробки; наполягаємо на якості ». Від замовлення до виробництва і доставки - все це гарантує, що наші твердосплавні фрези і твердосплавні інструменти мають чудову якість. Крім того, в 2007 році Li-Hsing пройшла сертифікацію менеджменту якості ISO 9001, в результаті чого лідируюча компанія Li-Hsing придбала позитивний і професійний імідж, ставши більш надійним виробником різального інструменту.

 

Ми успішно розширюємо ринки в Японії, Австралії, Азії, на Близькому Сході, в Європі, Америці і т.д. більш ніж в 30 країнах. За підтримки і визнання наших клієнтів виробник ріжучих інструментів Li Hsing стає все більш солідним і сильним.

 

  

 

Високоякісні твердосплавні фрези, такі як кінцеві фрези з радіусним торцем, кінцеві фрези з плоским торцем, сферичні кінцеві фрези і т. Д. Li-Hsing зарекомендували себе як в промисловості, так і за кордоном. Твердосплавні кінцеві фрези Li Hsing можуть використовуватися в аерокосмічній галузі, обробці інконель, в медицині, а також при обработ штампів і прес-форм.

 

Володіючи чудовим технологічним досвідом, видатним потенціалом досліджень і розробок, а також принципом прагнення до якості, виробник ріжучих інструментів Li-Hsing буде пропонувати високоякісні твердосплавні фрези і твердосплавні інструменти, щоб допомогти клієнтам підвищити свою конкурентоспроможність.