Stanny розточувальна система прецизійна та чорнова

STANNY - лідер з виробництва та постачання високоточного оснащення і прецизійних розточувальних систем в Азії!

Stanny Machine Tools Co., Ltd була заснована в 1987 році і почала спеціалізуватися на створенні притискних пристосувань і лещат для шліфувальних і фрезерних верстатів. Згодом продукція була широко визнана клієнтами за постійну якість.

У 1996 році почалося виробництво дворізцевіх чорнових розточувальних систем, які можуть бути укомплектовані так, щоб забезпечити обробку різних діаметрів і глибин. Далі почали з'являтися чистові розточувальні системи в різних компоновках по довжині і діаметру.

На сьогоднішній день в номенклатурі Stanny є як чорнові, так і чистові розточувальні системи.

 

Прецизійні розточувальні системи Stanny - від 2 до 1120 мм.
Мікрометричні головки Stanny мають дискретність радіального переміщення 0,001 мм (одна шкала лімба - зміна діаметра на 0,002 мм), а також, можливість внутрішнього підведення змащувально-охолоджувальної рідини саме в зону різання твердосплавних пластини.

Чорнові розточувальні системи Stanny - до 1110 мм.

 

Чорнові головки Stanny мають істотну відмінність від аналогічних європейських систем - касети, які радіально переміщуються по спеціальних напрямних, кріпляться не одним болтом, а двома. Таке кріплення показало значно кращий результат при чорнових операціях. Конструкція виключає виникнення вібрацій і підвищує жорсткість.