Renishaw

Renishaw

Уточнити Пошук

 

Застосовуйте інновації

Renishaw - це глобальна група високоточних метрологів і медичних технологій.


Renishaw проектує, розробляє і поставляє рішення і системи, що забезпечують неперевершену точність, контроль і надійність.

Renishaw також є світовим лідером в області аддитивного виробництва (також званого 3D-печаткою металу), де ми проектуємо і виробляємо промислові машини, які «друкують» деталі з металевого порошку. Від транспорту до сільського господарства, від електроніки до охорони здоров'я - наша революційна технологія змінює характеристики продукції.

У нас більше 79 офісів в 37 країнах і більше 4400 співробітників по всьому світу. Більше 2500 осіб працюють у Великобританії, де ми виконуємо велику частину наших досліджень, розробок і виробництва.

 

Датчики Renishaw для верстатів і програмне забезпечення

 

Рішення Renishaw з датчиками дозволяють скоротити час налаштування до 90% і поліпшити управління технологічним процесом.

Renishaw пропонує рішення для налагодження інструменту, виявлення поломки інструменту, настройки компонентів, вимірювання в ході циклу і первинного контролю компонентів з автоматичним оновленням зміщення.

 

Як і де використовуються зонди Renishaw

 

Зондування - це усталена передова практика для максимального підвищення ефективності, якості, можливостей і точності верстатів. Стандартні процедури, вбудовані в сучасні системи ЧПУ, спрощують інтеграцію вимірювальних циклів в операції обробки і автономні інструменти. Ці процедури в поєднанні з інтерфейсом САПР спрощують моделювання функцій вимірювання.

Датчики Renishaw забезпечують значну економію витрат і підвищення якості для всіх областей застосування верстатів у багатьох галузях промисловості.