MPA Прискорювальні, кутові та багатошпиндельні головки

Профіль компанії МРА

Заснована в 1975 році завдяки поєднанню специфічних професійних навичок у проектуванні та виробництві, компанія MPA розпочала свою діяльність з виробництва спеціального обладнання. Розуміючи зростаючу важливість автоматизації в механічному секторі, MPA розробляє лінійку продуктів, суворо присвячену цій перспективі. Успіх не забарився, і вже через кілька років комерційна пропозиція розширюється за рахунок високоіндивідуалізованих виробів, що відповідають все більш складним потребам клієнтів, завдяки чому MPA стає відомою завдяки своїм виробам, розробленим і виготовленим у спеціальному виконанні.


Науково-дослідницька діяльність зосереджена не тільки на продуктивності продукції, але й на її використанні з точки зору захисту навколишнього середовища. MPA пропонує асортимент продукції, що відповідає суворим критеріям безпеки, надійності та ефективності:

- багатошпиндельні головки

- кутові головки

- привідні інструменти

- збільшувачі швидкості

- для спрощення складних і дорогих виробничих процесів

- для скорочення часу обробки

- для скорочення часу простою

- для доступу до важкодоступних робочих зон

- для виконання свердлильно-фрезерних операцій на чорних і кольорових матеріалах за допомогою обробних центрів, звичайних верстатів, передавальних верстатів, спеціальних верстатів

MPA здатна запропонувати індивідуальні рішення і будь-який тип необхідної механічної обробки.


Проекти МРА

Абсолютна свобода проекту. Починаючи з чистого білого аркуша, ми створюємо продукт, який є дійсно спеціалізованим, а не просто пристосованим. Історія MPA позначена інноваціями. Багато з наших інженерних проривів тепер є стандартом на ринку. Значне портфоліо з більш ніж 23.000 різних проектів з 1975 року.


Досвід МРА

Що стосується інструментального оснащення верстатів, ми можемо похвалитися більш ніж 40-річним досвідом, зрілим і консолідованим у вирішенні повсякденних потреб в обробці в кожній області. Від багатошпиндельних головок до кутових і моторизованих головок для токарних центрів - вся наша продукція базується на:

- дослідження

- розробка

- надійність

- безпека
Наш завод МРА

Керуючись непохитними зобов'язаннями, наш завод ретельно дбає про весь виробничий процес, здійснюючи ретельний контроль на кожному етапі.

 

Технічний відділ МРА

Ми проектуємо за допомогою CAD-систем PTC Creo для креслення та моделювання. Ми співпрацюємо з власними технічними відділами клієнтів з метою оптимізації продукту/процесу, пропонуючи фінансово вигідні технічні рішення.


Склад сировини МРА

Матеріали знаходяться на самому початку ланцюжка створення вартості: ми використовуємо

- сталь, що гартується в корпусі

- відпускна та гартована сталь

- алюмінієвий сплав

- спеціальні матеріали, такі як надміцні та в'язкі сталі

Власна обробка

токарно-фрезерно-шліфувально-складальні роботи: наші кваліфіковані фахівці володіють знаннями про матеріали, технологію обробки та складання: високопродуктивні токарні та фрезерні верстати з ЧПУ, високоточні шліфувальні верстати.


Аутсорсинг

- термічна обробка та обробка поверхонь

- підвищена зносостійкість, покращена корозійна стійкість або навіть візуальна привабливість:

- полірування, цинкування та фосфатування

- сріблення та анодне полірування нікелевих сплавів

- анодування алюмінієвих сплавів


Остаточний контроль МРА

Перш ніж продукт буде відправлений до вас, його потрібно ретельно перевірити.

Це передбачає використання багатьох систем координатно-вимірювальних машин та звичайного вимірювального обладнання
 
Виставковий зал МРА

Наш виставковий зал в Болоньї у Вашому повному розпорядженні. Ми запрошуємо Вас відвідати його, ознайомитися з продукцією та поспілкуватися з одним із наших кваліфікованих співробітників.