Kyocera інструмент для обробки загартованих сталей

KYOCERA  Unimerico 

 

Kyocera (Kyoto Ceramic) — японська високотехнологічна компанія, заснована в 1959 році. Штаб-квартира корпорації знаходиться в місті Кіото (Японія), а в 68 країнах світу працює близько 60 000 її співробітників.

 

Сьогодні Kyocera - це багатогалузеве міжнародне підприємство, що не ставить кордонів для своїх можливостей і береться за вирішення завдань, які інші вважають за краще уникати.

 

Kyocera впевнені, що тверда воля здатна втілити в життя будь-які мрії, а наполегливі зусилля - подолати будь-які перешкоди. Історія Kyocera демонструє, що ці переконання залишаються нашої рушійною силою.

 

Високоякісні ріжучі інструменти та рішення для точної механічної обробки KYOCERA допоможуть підвищити продуктивність та прибутковість. Ми пропонуємо широкий асортимент продуктів для точіння, свердління, фрезерування, проточки, нарізування різьблення і різання, створених з використанням інноваційних технологій і різних ріжучих матеріалів, таких як карбід, металокераміка, кераміка, КНБ і полікристалічний алмаз.

 

Зокрема, отримали високу оцінку наші «поліпшені матеріали», такі як змішана кераміка, нітрідкремніевая кераміка, КНБ і металокераміка. При виробництві компанія KYOCERA застосовує сучасні високоточні технології.

 

Наші інструменти створені з урахуванням індивідуальних потреб. Вони знаходять своє застосування в машинобудуванні, автомобільній промисловості (наприклад, гальмівні диски, антифрикційні підшипники і т. Д.), А також у виготовленні інструментів і форм. Постійні поліпшення (пористий матеріал) гарантують відповідність інструментів KYOCERA існуючим і майбутнім потребам галузі металообробки.