D'Andrea розточувальні системи, оправки фрезерні, цанги

D'ANDREA - італійська компанія, світовий лідер у виробництві високоточних аксесуарів для верстатів. Відома в усьому світі завдяки якості своєї продукції, сім'я D'ANDREA, вже в третьому поколінні, з 1951 року займається розробкою технологічних рішень, що йдуть в ногу з часом.

У головних офісах в Лайнате (Мілан) і Кастель-дель-Джудіче (Ізернія) розробляється все виробництво тримачів інструментів, модульних систем і ліній головок з ЧПУ для різання і розточування. Поточний виклик - це постійний розвиток продуктів, які інтегруються з новими технологіями цифрової ери.


Бачення D'Andrea

Ми хочемо бути орієнтиром, інноваційною компанією, яка зростає, зберігаючи підприємницьку традицію D'Andrea, слідуючи цінностям, що виникають.


Місія D'Andrea

Наша місія - бути визнаним лідером у виробництві високоточних аксесуарів для верстатів, розробляючи технологічні рішення, що йдуть в ногу з часом оцифрування, завдяки роботі і пристрасті команди, яка поділяє ті ж цінності.


Визначення нових стандартів D'Andrea

Наші дослідження не тільки приносять нові продукти і рішення, але також дозволяють нам визначати нові стандарти. Стандарт ISO 9001 є результатом наших досліджень і розробок. Д'Андреа також є членом Асоціації UCIMU.