Syic Оснащення фрезерне, патрон, оправлення, цанга, штревель

Shin-Yain Industrial Co., Ltd.

 

Компанія SYIC, заснована в 1979 році, є професійним виробником точних державок, ріжучих інструментів, розточувальних головок, кутових головок і приладдя. У ній працює понад 500 співробітників.

Ми виробляємо власники інструментів BT (MAS403), власники інструментів CAT (ANSI B5.50), власники інструментів DAT (DIN69871-A), власники інструментів HSK (DIN69893), власники інструментів PSC (ISO26623-1), Тримачі інструмента VDI (DIN ISO10889 ) і власники з прямим хвостовиком.

Виробник цангових патронів SYIC сертифікований по ISO9001 і ISO14001 за внесок в розробку, виробництво і продаж високоточних і інноваційних продуктів, а також має понад 300 патентів по всьому світу. Ми продовжуємо інвестувати в високоякісне обладнання та вимірювальні прилади з Японії і Європи, щоб забезпечити чудовий контроль якості і виробничі можливості.

 

 

SYIC зберігає основну цінність «Якість створює репутацію; репутація забезпечує якість », щоб справити враження на наших клієнтів, володіючи професійними технічними навичками для надання комплексних рішень для клієнтів, підвищення ефективності обробки клієнтів і підвищення взаємної конкурентоспроможності з клієнтами.

На підставі місії "відмінний сервіс вищої якості", SYIC буде продовжувати запускати більш високої точності продуктів, таких як тримачі інструмента і ріжучих інструментів для клієнтів. Якщо у вас є які-небудь питання або потреби, звертайтеся до нас в будь-який час!