Аксіальні різьбонакатні головки E&J

Осьові різьбонакатні головки

Осьові різьбонакатні головки є найпопулярнішим і доступним за ціною впровадженням різьбонакотних машин у багатьох галузях промисловості, вони відкрили двері до високої продуктивності в поєднанні з надзвичайною точністю для тисяч користувачів у всьому світі.

Початківці у сфері різьбонакатування, оснащені звичайними токарними верстатами з ЧПУ з рухомою головкою та багатовісними верстатами, отримають можливість значно скоротити тривалість циклу та покращити якість різьблення за невелику частку вартості придбання різьбонакатних верстатів на замовлення. Осьові різьбонакатні головки також ідеально адаптуються для використання на ручних револьверних верстатах і багатошпиндельних машинах з кулачковим приводом, і тому вони знайдуть місце майже в будь-якому механічному цеху.

 

 

Аксіальні різьбонакатні головки однаково підходять для виробництва малих, середніх і великих обсягів, незамінні для виробників автомобільних, аерокосмічних і важливих компонентів безпеки, де завдання на проектування незмінно вимагає катаної різьби. Скорочення тривалості циклу порівняно з одноточковим нарізанням різьби часто настільки вражаюче, що після переходу на різьбонакочування багато кінцевих користувачів уникатимуть повернення до використання пластин.

Осьові різьбонакочувальні головки, доступні в різних розмірах і ємностях, можуть котитися від M2 x 0,5 до M30 x 3,5 за допомогою стандартних моделей, встановлених на башті. Завдяки дії кінцевої подачі осьових головок, довжина нитки, яку можна намотати, теоретично є нескінченною, оскільки накатаний компонент може проходити через порожнистий хвостовик, постійно центрізуючись 3 валками.

 

 

Це робить їх ідеальними для використання у виробництві довгих різьбових болтів, шпильок і стяжних стрижнів, які часто дуже важко, а іноді й неможливо виготовити методами одноточкового нарізування. Насправді єдиним обмеженням є вага та діаметр головки, які може прийняти будь-яка окрема машина.

 

Завантажити каталог E&J - Аксиальні різьбонакатні головки