Вертикальний балансувальний верстат

Усі машини серії KV виробництва KAISER SISTEMAS® доступні в широкому діапазоні версій, оснащені різними блоками компенсації дисбалансу та різним ступенем автоматизації. Можливі модифікації вертикальних балансувальних верстатів які не потребують оператора та можуть бути інтегровані в автоматичну виробничу лінію.

Вертикальні балансувальні машини використовують для балансування роторів, діаметр яких перевищує їх осьову довжину, або для роторів, які не мають власної осі (наприклад, шківи, ​​гальмівні диски, імпелер, робоче колесо насоса тощо). Це обумовлено роботою по вертикальній осі що спрощую кріплення деталі і дозволяє забезпечити високу продуктивність.

У цьому типі машин дуже важливий тип фіксації  деталі, який повинен бути практичним, швидким і особливо точним з точністю в центруванні.

Всі наші вертикальні балансувальні верстати мають стандартну електронну корекцію ексцентриситету.

Вибір типу балансування, який буде виконуватися або в одній площині, або в двох площинах, залежить від швидкості обертання ротора та його осьової довжини щодо його діаметра.

Усі вертикальні балансувальні верстати серії KV виробництва KAISER SISTEMAS® мають можливість балансування в одній або двох компенсаційних площинах.

Вимірювальна система - вимірювач сили на жорстких опорах

Відображення осі ротора - дозволяє здійснювати позиціонування та блокування вала ротора кожні 1 градус

Блокування вала ротора на всіх моделях - дозволяє виконувати операції з компенсації дисбалансу

Ситема кріплення - система прив’язки, доступна на деяких моделях серії

Блок компенсації - може бути оснащений блоками компенсації дисбалансу (свердління, фрезерування ...)

Автоматизація - готова до автоматизації відповідно до потреб замовника.

Захист та безпека - вертикальні балансувальні верстати KAISER SISTEMAS® мають захисні та запобіжні пристрої від нещасних випадків.