Omca верстат для зняття фаски

ЦІННІСТЬ ДОСВІДУ!

Єдина компанія на ринку, яка займається розробкою і виробництвом верстатів для зняття фасок з фрезою і пластинами більше 50 років.

Застосовуючи суворі закони фрезерування при проектуванні верстатів і спираючись на досвід, отриманий в польових умовах і за його межами, а також на цінні поради наших клієнтів, ми в змозі пропонувати інноваційні рішення навіть для самих вимогливих завдань.

 

На наших верстатах ми без проблем знімаємо фаску від алюмінієвих сплавів до більш твердих матеріалів, таких як Weldox, Hardox, Armor, Super Duplex, титан і т. д.

 

OMCA - італійська компанія, заснована в шістдесятих роках як загальнопромислове виробництво. У якийсь момент компанія OMCA розділилася на два паралельних напрямки: перший - це механічна обробка на верстатах з ЧПУ інших виробників і друге - розробка і виробництво спеціального механічного обладнання (портативні машинки для зняття фаски і ін.).

З 1996 р всі продукти OMCA отримали сертифікати CE.

З 1999 р OMCA придбала новий офіс і фабрику площею 8000 кв.м., 6000 кв.м. з яких під дахом. Більшість сучасних машин і устаткування, представлені цією компанією - високонадійних і довговічні..