Kaiser Sistemas

Kaiser Sistemas

Уточнити Пошук

ЕКСПЕРТИ З БАЛАНСУВАННЯ - БІЛЬШЕ 30 РОКІВ ДОСВІДУ БАЛАНСУВАННЯ

Кожен компонент , що обертається необхідно збалансувати. KAISER SISTEMAS® пропонує широкий спектр продуктів для балансування обертових і зворотно-поступальних компонентів і вузлів, від легких електричних роторів вагою всього кілька грамів до важких роторів, таких як ротор парової турбіни вагою 33 тонни.

 

Балансування є важливим етапом виробничого процесу і забезпечує високу якість обертових компонентів. Це стосується як до одноразового ротора на ремонтному судні, так і при великих обсягах виробництва. Балансування поліпшить якість і термін служби вашої продукції, підвищить продуктивність і підвищить вашу конкурентоспроможність.

 

KAISER SISTEMAS® пропонує рішення для широкого спектру галузей: електротехнічної, автомобільної, залізничної, авіаційної, турбомашино будівельної та загального машинобудування.

 

KAISER SISTEMAS® розташований в промисловому районі Барселони - серці інновацій та промисловості Іспанії. Головний офіс KAISER SISTEMAS® і його центри досліджень і розробок, виробництва та технічної підтримки зосереджені в його приміщеннях в промисловому парку L 'Arboç, в сучасних високопродуктивних приміщеннях, призначених для надання повного сервісу. Як глобальне підприємство, ми підтримуємо згуртовану сервісну мережу, яка гарантує, що ми завжди поруч з нашими клієнтами, де б вони не знаходилися.

 

Ми працюємо з досвідом і переконанням в тому, що технологічні знання гарантують краще рішення. Таким чином, з 1989 року наша команда експертів, що володіє необхідними талантами і ноу-хау, готова запропонувати рішення, адаптовані до ваших потреб.

 

KAISER SISTEMAS® завдяки багаторічному досвіду, сьогодні може запропонувати найбільш ефективні рішення по балансуванню.

+ 30 років ноу-хау в області балансування

+ 1.000 верстатів по всьому світу

+ 90% нашої продукції - експорт

+ 50 країн на 5 континентах з KAISER SISTEMAS®