Perfect

PERFECT спеціалізується на виробництві плоскошліфувальних верстатів з 1988 року і є одним з найбільш прогресивних виробників даного обладнання на Тайвані. Діапазон випускаюмих плоскошліфувальних верстатів варіюється за розміром столу від 150X450 до 1600X6000 мм. Ми випускаємо стандартні сідлові типи санки, колонні, консольні, двостоякові, як з механічним управлінням, так і з PLC і з ЧПУ. Наші плоскошліфувальні верстати набули широкого визнання і були прийняті користувачами як всередині країни, так і за кордоном більш ніж в 50-ти країнах.

 

Ми прагнемо до високоякісного виробництва обладнання, щоб завоювати довіру клієнтів, а не боротися за низькі ціни на поточному ринку.

 

Плоскошліфувальні верстати PERFECT допомагають клієнтам залишатися попереду своїх конкурентів. Наші давні клієнти домінують на ринках більшості основних континентів світу - цьому відповідає наше сувора вимога до якості пропонованих плоскошліфувальних верстатів.

 

Більше 20 років PERFET займається розробкою і виробництвом точних плоскошліфувальних верстатів. Протягом багатьох років наполегливої ​​праці наша компанія демонструє постійне зростання - збільшується обсяг продукції, що випускається і сума валового обороту.

 

Якість / інновації / сервіс!

 

Відповідно до політики компанії «Якість. Інновації. Сервіс », PERFECT постійно вдосконалюється завдяки дослідженням і новітнім розробкам, що дозволяє представляти нові моделі, що відповідають вимогам ринку. Тим часом, ми прагнемо виробляти самі надійні та ефективні машини для обслуговування наших клієнтів по всьому світу.