Acrobat різьбонарізний маніпулятор

Компанія Mekart Mekanik Makina (тм ACROBAT) почала виробництво різьбонарізних маніпуляторів в 2006 році. Нове виробництво було організовано в м. Бурса. В основний склад команди входить молодий динамічний персонал націлений на досягнення основних цілей компанії - створення прогресивного підприємства, що випускає надійне і ефективне обладнання.

Завдяки сміливості й умінню команди професіоналів, компанія Mekart Mekanik постійно покращує свою продукцію, та розширює асортимент пропонованих різьбонарізних верстатів. На сьогоднішній день ми пропонуємо гідравлічні дуже потужні різьбонарізні маніпулятори, а також установки з сервоприводом. Це потужне обладнання найбільш затребуване серед наших клієнтів.

 

За роки роботи нашими постійними клієнтами стали найбільші машинобудівні підприємства в десятках країн світу. Різьбонарізні верстати виробництва Mekart Mekanik Makina (тм ACROBAT) інтегровані в виробництва таких автомобілебудівних концернів як TOYOTA і RENAULT.

 

Наша компанія продовжить свою політику пропонувати нашим шановним клієнтам найякісніші і сучасні продукти за найкращими цінами з новими різновидами продуктів, крім існуючого виробництва. Компанія Mekart Mekanik Makina (тм ACROBAT) не тільки використовує існуючі технології, а й вкладає великі зусилля і кошти в розробку і впровадження нових розробок, які підвищують ефективність різьбонарізних верстатів і роблять наші продукти більш конкурентоспроможними. Ми розуміємо, що покращуючи наші верстати ми підвищуємо ефективність вашого виробництва, тим самим економимо ваші гроші.