Paragon

Компанія Paragon Machinery Co. Ltd, заснована в 1968 р, займає лідируючі позиції на ринку завдяки інноваціям, вдосконаленому дизайну і новітніх технологій, що є запорукою високої точності і якості шліфувальних верстатів. Все це необхідно для задоволення потреб клієнтів в різних областях шліфування.

Почавши з виробництва маленьких безцентрових шліфувальних верстатів, протягом багатьох років поряд зі стрімким розвитком економіки Тайваню, компанія Paragon Machinery Co. Ltd еволюціонувала в компанію, яка спеціалізується на розробці і виробництві шліфувального обладнання під всілякі завдання клієнта.

На сьогоднішній день в асортименті компанії Paragon Machinery Co. Ltd є безцентрові шліфувальні верстати, круглошліфувальні верстати, внутрішньошліфувальних верстати, верстати для шліфування кулачків, а також багатоцільові шліфувальні верстати. Під брендом Paragon продукція з Тайваню продається через офіційних представників по всьому світу. На даний момент в штат компанії входить більше сотні кваліфікованих фахівців, завдяки яким компанія Paragon в будь-який час готова надати клієнтам кращі послуги і якісну продукцію.

 

ГАРАНТІЯ І КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Виробництво та збирання продукції компанії Paragon Machinery Co. Ltd виконується в суворій відповідності зі стандартом ISO9001.

Висококваліфіковані фахівці ретельно контролюють якість продукції не тільки перед відправкою покупцю, а й при постачанні комплектуючих для обладнання а саме:

а) контроль якості вступників матеріалів; б) перевірка геометричної точності; в) перевірка шпинделя; г) перевірка якості шліфування