Патрон для насадних і дискових фрез SK.50.70.D50C — SeRiNex (Італія)

  • Виробник: SeRiNex
  • Модель: SK.50.70.D50C
  • Артикул: SK.50.70.D50C
  • Наявність: Нема в наявності
11 385.92грн.
Загальна сума, без ПДВ
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип конуса: SK DIN69871
Розмір конуса: 50
Тип: Насадні + Дискові
Тип та діаметр: 50
Виліт: 70
  • Огляд товару
  • Характеристики
SeRiNex SK.50.70.D50C Оправка для насадних і дискових фрез SK50 H70 D50C
 
Прецизійний патрон для насадних і дискових фрез SeRiNex (Італія) з посадкою під конус SK DIN69871 забезпечує надійне кріплення інструмента на верстатах з ЧПК.
 
Балансування виконано за класом G6.3, допустима частота обертання — до 15 000 об/хв.
 
Оснастка виготовляється в Італії за сертифікатом ISO9001. Сучасний верстатний парк SeRiNex дозволяє серійно випускати оправки високого класу точності.
 
Гарантована співвісність <0,003 мм між хвостовиком і посадкою під фрезу забезпечує високу повторюваність розмірів.
 
Матеріал — загартована легована сталь; посадкові та базові поверхні прошліфовані з високою точністю.
 
Технічні характеристики: тип конуса — SK DIN69871, розмір конуса — №50; посадковий діаметр під фрезу — Ø50 мм; виліт (H) — 70 мм; балансування — G6.3 / 15 000 об/хв.
 
Універсальна (ComBi) конструкція підходить і для насадних торцевих, і для дискових фрез Ø50 мм — фреза встановлюється на посадку та затягується гвинтом.
 
Оправка може комплектуватися каналом для внутрішньої подачі МОР; за роботи через фланець бічні отвори відкриті, за центральної подачі — заглушені.
 
Штревелі (затяжні гвинти) підбираються під конус SK DIN69871 №50 відповідно до технічних даних Вашого верстата.
 
Завантажити сторінку з каталогу SeRiNex для ознайомлення з докладними характеристиками.
 
Характеристики
Патрони для насадних фрез
Тип конуса SK DIN69871
Розмір конуса 50
Тип Насадні + Дискові
Тип та діаметр 50
Виліт 70