0.00грн.
Зробити замовлення- Виробник: SeRiNex
- Модель: SK.30.60.D32S
- Артикул: SK.30.60.D32S
- Наявність: Нема в наявності
0.00грн.
Загальна сума, без ПДВ
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип конуса:
SK DIN69871
Розмір конуса:
30
Тип:
Насадні
Тип та діаметр:
32
Виліт:
60
- Огляд товару
- Характеристики
SeRiNex SK.30.60.D32S Оправка для насадних фрез SK30 H60 D32S
Прецизійний патрон для насадних фрез SeRiNex (Італія) з посадкою під конус SK DIN69871 забезпечує надійне кріплення інструмента на верстатах з ЧПК.
Виріб відбалансований за стандартом G6.3 на максимальних обертах 15 000 об/хв.
Продукція випускається в Європі на високоточних лініях; система якості SeRiNex сертифікована за ISO9001, що гарантує стабільну якість кожної партії.
Гарантована співвісність <0,003 мм між хвостовиком і посадкою під фрезу забезпечує високу повторюваність розмірів.
Матеріал — загартована легована сталь; посадкові та базові поверхні прошліфовані з високою точністю.
Технічні характеристики: тип конуса — SK DIN69871, розмір конуса — №30; посадковий діаметр під фрезу — Ø32 мм; виліт (H) — 60 мм; балансування — G6.3 / 15 000 об/хв.
Торцева насадна фреза з посадкою Ø32 мм встановлюється на оправку та фіксується центральним болтом.
Оправка може комплектуватися каналом для внутрішньої подачі МОР; за роботи через фланець бічні отвори відкриті, за центральної подачі — заглушені.
Штревелі (затяжні гвинти) підбираються під конус SK DIN69871 №30 відповідно до технічних даних Вашого верстата.
Завантажити сторінку з каталогу SeRiNex для ознайомлення з докладними характеристиками.
Характеристики
Патрони для насадних фрез
Тип конуса
SK DIN69871
Розмір конуса
30
Тип
Насадні
Тип та діаметр
32
Виліт
60