Патрон для насадних фрез BTB.50.75.D40S — SeRiNex (Італія)

  • Виробник: SeRiNex
  • Модель: BTB.50.75.D40S
  • Артикул: BTB.50.75.D40S
  • Наявність: Нема в наявності
6 900.00грн.
Загальна сума, без ПДВ
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип конуса: MAS 403 BT
Розмір конуса: 50
Тип: Насадні
Тип та діаметр: 40
Виліт: 75
  • Огляд товару
  • Характеристики
SeRiNex BTB.50.75.D40S Оправка для насадних фрез BT50 H75 D40S
 
Оправка BTB.50.75.D40S виробництва SeRiNex (Італія) з конусом MAS 403 BT №50 застосовується для насадних фрез на фрезерних центрах з ЧПК.
 
Виріб відбалансований за стандартом G6.3 на максимальних обертах 15 000 об/хв.
 
Продукція випускається в Європі на високоточних лініях; система якості SeRiNex сертифікована за ISO9001, що гарантує стабільну якість кожної партії.
 
Радіальне биття посадкової частини відносно конуса не перевищує 0,003 мм — це важливо для якості чистової обробки.
 
Оправка виготовлена з високоякісної інструментальної сталі зі шліфованими робочими поверхнями та антикорозійним покриттям.
 
Технічні характеристики: тип конуса — MAS 403 BT, розмір конуса — №50; посадковий діаметр під фрезу — Ø40 мм; виліт (H) — 75 мм; балансування — G6.3 / 15 000 об/хв.
 
Торцева насадна фреза з посадкою Ø40 мм встановлюється на оправку та фіксується центральним болтом.
 
Можлива подача МОР через центральний канал у зону різання або через отвори у фланці (форма В); за центральної подачі бічні отвори закриваються гвинтами.
 
Штревелі (затяжні гвинти) підбираються під конус MAS 403 BT №50 відповідно до технічних даних Вашого верстата.
 
Завантажити сторінку з каталогу SeRiNex для ознайомлення з докладними характеристиками.
 
Характеристики
Патрони для насадних фрез
Тип конуса MAS 403 BT
Розмір конуса 50
Тип Насадні
Тип та діаметр 40
Виліт 75